Šport 2010. 10. 31.

Komárňanskí futbalisti zatočili s KFC TIBI Horná Kráľová

Za polhodinku hry bolo vymaľované! KFC je doma naďalej bez straty bodu!

Za  KFC Komárno skóroval v úvode zápasu dva krát Mészáros v ôsmej a dvanástej minúte. PRvý gól sa zrodil z peknej kombinačnej akcie po osi Gonzáles-Kürthy-Mészáros a druhý vsietil hlavou po Gonzálesovom centri. Tretí gól domácich pridal Róbert Kürthy a hosťom začali pracovať nervy, krátko po sebe dostal jeden z hráčov súpera dve žlté karty za nešportové správanie voči rozhodcom.

V druhom polčase sme vsietili ešte dva utešené góly. V priebehu troch minút ich dal Uzola. Napokon sa ani jemu, ani Mészárosovi nepodarilo skompletizovať hat-trick. Súper mal len jednu veľkú gólovú šancu a aj tú za stavu 5:0 prepásol.

Aj Leviciam sa doma podarilo vyhrať a tak ostávame na čele tabuľky s trojbodovým náskokom. V poslednom kole jesennej časti cestujeme 7.11. 2010 do Veľkého Medera.

KFC – Horná Kráľová 5:0 (3:0)
góly : 8 min. Ádám Mészáros (1:0), 12 min. Ádám Mészáros (2:0), 27 min. Róbert Kürthy (3:0), 48 min. Štefan Uzola (4:0) a 50 min. Štefan Uzola (2:0); počet divákov : 300