Šport 2011. 05. 21.

Komárno sa za stavu 0:2 nevzdalo!

Nový Život nie je ľahký súper, o čom svedčí postavenie v tabuľke, ale aj prvý vzájomný zápas.

Hráči KFC nastúpili na zápas za doslova hromovej atmosféry, no napriek tomu, že sa zmrákalo a dážď bol len otázkou sekúnd, stále sa nerozpršalo. Domáci fialoví začali pozvolna, no od začiatku mali viac z hry, tlačili súpera, no nedokázali skórovať. Nepríjemná sprcha však napokon prišla – a to v podobe dvoch gólov Nového Života po školáckych chybách v našej obrane v 26. a 40. minúte zápasu.

V druhom polčase zatiaľ má prevahu Komárno. Dlho nedokázali hráči KFC využiť ani vyložené šance a tak každou minútou rástla nervozita. Po troch vyložených šanciach však prišiel prvý vytúžený gól! Na radosť domácich divákov v 60. minúte skóroval Mlynár. Tlak fialových sa stupňoval a hráči Nového Života nevedeli kam skôr skočiť. Z toho pramenil v 68. minúte aj druhý gól Mlynára.

Už dve minúty na to otočil gólom po ďalšom rohu Kóša a v 75. minúte Mlynár po elegantnom úniku cez dvoch obrancov zdecimovaného súpera zvýšil už na 4:2 a skompletizoval svoj hat-trick. Nad Komárnom sa blýskalo, no pršať začalo až so záverečným hvizdom rozhodcu.

KFC  Komárno – FC Nový Život 4:2 (0:2)