Šport 2010. 12. 05.

Volejbalisti Komárna zničili Nové Mesto nad Váhom a upevnili si druhú pozíciu!

V sobotu 4.12. pricestovali do Komárna hráči Nového Mesta nasd Váhom, ktorí chceli v priamom boji o druhé miesto prekvapiť Komárňanov.

Nemali však najmenšiu šancu! A to sa ukázalo hneď v prvom sete, ktorý naši chlapci vyhrali 21:7! Potom síce ešte Novomešťania zapli a v druhom sete Spartakovcov potrápili (22:20), no tretí set sme vyhrali bez väčších problémov (21:17) a bolo zjavné, že súpera pôjde poraziť aj v druhom zápase.

en sme však nezačali dobre! Hráči možno trochu uspatí výkonom z prvého stretnutia dovolili súperovi zahrať aspoň jeden set dvojzápasu (22:24), no v nasledujúcich troch stoch sme už nič nenechali na náhodu a tak sme zaknihovali ďalšie dva body do tabuľky.

V tej si momentálne držíme so štvorbodovým náskokom druhú priečku za bratislavským B-čkom VKP, ktorému sme zatiaľ jedinú prehru uštedrili práve my! Tretie Malacky na nás strácajú 4 body, no dnes cestujú do posledných Komjatíc a bolo by prekvapením, keby nevyhrali oba zápasy.