nedeľa, marec 18. - Sándor, Ede (hu) - Eduard (sk) 1 EUR = 0 HUF -4 °C 18.3.2018, Ned Lekáreň Dr. MAX OD Kaufland , Hadovská cesta 3913, 94501 Komárno 8:00 - 20:00
Mesto

Začnime Nový rok spoločne!

V Komárne sa aj tentoraz budeme môcť rozlúčiť, s dobrou náladou, so starým rokom spoločne, na námestí.

V Komárne sa aj tentoraz budeme môcť rozlúčiť, s dobrou náladou, so starým rokom spoločne, na námestí. Ohňostroj, obrazy na budovách a niekoľkohodinová večerná zábava bude 31. decembra.

Na Klapkovom námestí čaká Komárňanov i hostí nášho mesta aj tentoraz Silvestrovská veselica. Začína o 11. hodine v noci, DJ Ates okrem súčasných hitov poskytne aj retro hudobné zážitky.

Nebude chýbať laserová maľba na múry budov a novými prvkami prešpikovaný, takmer 10 minútový ohňostroj. Veselica na námestí by mala trvať zhruba do druhej nad ránom.

Takéto podujatia slúžia na to, aby sme odložili celoročný stres a zhon, či prípadné nezhody a oslávili Nový rok spoločne. My, ktorí máme radi toto mesto, odpočítajme posledné sekundy starého roka vedno a s novým elánom vykročme do toho s označením 2018. Srdečne očakávame všetkých! – pripomenul primátor László Stubendek.

FEL