Mesto 2014. 09. 23.

10 rokov PT Taxi

Najväčšia komárňanská taxislužba vozí ľudí po Komárne už desať rokov, stále rastie.

„PT Taxi, prosím, tessék“ ozýva sa deň i noc z telefónu, ktorý vás spojí s dispečingom známej komárňanskej taxislužby. Prvý kontakt so zákazníkom vykonávajú naše príjemné dispečérky. Evička, Andrejka, Marika, Ivetka, Tünde a Emőke. „Kam vám pošleme taxík?“ pýtajú sa, zapisujú si adresu i číslo a na „miesto činu“ posielajú jedno z našich vozidiel – to, ktoré tam bude najrýchlejšie.

_web-pt-taxi-011

Taxíky sa rozbiehajú, Komárňania cestujú. Naši vodiči dopravujú zákazníkov bezpečne, presne a zodpovedne z domu do práce, z práce domov, či na nákupy, návštevy, kam si len želajú. Dokonca aj na dovolenku, trebárs aj na letisko!

Pod značkou PT Taxi jazdí niekoľko desiatok vodičov. Spolu s dispečérkami tvoria zohratý tím, ktorí vedú skúsení parťáci Tihi a Ivan. Naši vodiči sú pravidelne preškoľovaní z bezpečnosti pri práci a tiež sa neustále učia, ako komunikovať s klientmi.

Od mesta si naša spoločnosť prenajíma parkoviská, takzvané PT stanovištia, kde nás naši klienti zastihnú nonstop aj bez toho, aby museli volať na dispečing. Takéto stanovištia sú roztrúsené po celom Komárne, ako napríklad parkovisko oproti bývalému hotelu Európa, na ulici M. R. Štefánika a na Košickej ulici pri vlakovej a autobusovej stanici. Týmto vlastne prispievame už 10 rokov do mestskej pokladnice.

_web-pt-taxi-012

Každé vozidlo je vybavené ociachovaným taxametrom, takže si zákazníci môžu byť istí, že cena za jazdu bude oficiálna, že si ju vodič nevymyslel takpovediac od brucha. Všetci naši vodiči sú „vyzbrojení“ PT vysielačkou, ktorá je spojená s dispečinkom, čím dosahujeme flexibilnú komunikáciu medzi klientom, dispečingom a šoférom. Pretože, ako všetci vieme, nikto nechce tráviť čas postávaním a čakaním.
Samozrejme, že na začiatku to tak nebolo. Pred desiatimi rokmi sme jazdili s jedným vozidlom, pribudlo druhé, potom tretie. A ako plynul čas, uspokojovali sme potreby čoraz väčšieho okruhu zákazníkov, ktorí volali na naše PT Taxi čísla. A tak sme postupne vytvorili dnes známy žltý autopark s desiatkami áut.
Dosiahnuť pozíciu najväčšej taxislužby v Komárne nebolo vôbec jednoduché. K tomu bolo samozrejme potrebné, aby sme roky vynakladali množstvo svedomitej a tvrdej práce pod heslom „náš klient, náš pán“.

_web017

Je to už desať rokov a našu taxislužbu skvalitňujeme každým dňom k spokojnosti našich klientov. Pretože nikdy nie je nič natoľko dobré, aby nemohlo byť ešte lepšie.

PT Taxi, sme tu pre vás:

0908 40 20 20
0948 40 20 20
0908 40 20 60
0948 221 221
0918 264 662
0918 525 888

Vyjadrite svoj názor