Mesto 2014. 06. 24.

3 Tripl's- Fastfood so službou drive-in už čoskoro v Komárne

Vo štvrtok 26. júna o desiatej hodine otvorí svoje brány reštaurácia s rýchlym občerstvením na Komenského ulici. Prevratnou novinkou je služba drive-in, ktorú nenájdeme ako v meste, tak ani v jeho širokom okolí.
3tripls-4Majiteľ reštaurácie Norbert Strýček nášmu portálu prezradil, že pri realizovaní svojho nápadu bolo potrebné vyriešiť mnohé ťažkosti s prestavbou budovy i jeho okolia, keďže sa v nej predtým nachádzala predajňa obuvi. Prestavba zahŕňala úpravu priľahlej komunikácie tak, aby vyhovovala dopravnej premávke pri vjazde vozidiel k okienku reštaurácie. Bolo potrebné osadiť trinásť dopravných značiek, vytvoriť dva bezbariérové chodníky pre hendikepovaných ľudí a v neposlednom rade nainštalovať verejné osvetlenie.
3tripls (4 of 4)

V interiéri prebehla kompletná prestavba už spomínanej predajne obuvi. Kuchyňa disponuje najmodernejšími technológiami a zodpovedá najprísnejším hygienickým požiadavkám. Samotná reštauračná časť dostala svieži dizajn a bola vybudovaná aj miestnosť s hračkami a televíziou pre tých najmenších. Deti sa môžu tešiť aj na detské menu, ku ktorému každé z nich dostane aj prekvapenie v podobe hračky.
Norbert Strýček sa netají tým, že jeho nápad vznikol na základe podobných medzinárodných reštauračných reťazcov. V ponuke nebudú chýbať okrem rôznych druhov hamburgerov , wrapov a šalátov, ani dezerty, shaky a zmrzlina, ktorá bude v ponuke počas celého roka.
3tripls-2Ráno medzi 7 a 10 hodinou si budú môcť zákazníci vyberať zo šestnástich druhov sladkých či slaných raňajok. Následne počas dňa bude v ponuke osemnásť až dvadsať druhov jedál. K dispozícii budú, samozrejme, aj rôzne zvýhodnené a kombinovateľné ponuky. Ku káve Lavazza si môžete dopriať sladkosť z ponuky dezertov. Veľká časť surovín sa bude z kvalitatívnych dôvodov dovážať zo zahraničia. V budúcnosti budú organizované rôzne tematické akcie ako napr. talianske či mexické dni.
3tripls (2 of 4)Reštaurácia vytvorila pätnásť nových pracovných miest. Toto číslo sa však ešte rozšíri o štyri sezónne pracovné príležitosti. Všetci zamestnanci sa už tri týždne dôkladne pripravujú na deň otvorenia prevádzky.
3tripls (3 of 4)
3 Tripl’s bude otvorený každý deň od 7:00 do 22:00. Cez víkendy do 23:00, kým drive in bude očakávať hladných zákazníkov vždy o hodinu dlhšie.

3tripls-odpalilis