Mix 2023. 01. 26.

5 módnych pravidiel pre nákup zimnej dámskej obuvi

Zúfalo hľadáte topánky na zimu, avšak neviete ako si vybrať správne? Vaša obuv by jednoznačne mala byť módna, avšak v prípade zimnej obuvi by ste do úvahy mali zobrať aj jej funkčnosť. Objavte našich päť tipov, vďaka ktorým si dokonalé zimné topánky nájdete nie len vy, ale aj ostatní členovia vašej rodiny. 

#1. Objavte zimnú dámsku obuv, ktorá vystihuje váš životný štýl

Hľadáte elegantnú zimnú obuv, ktorá zapadne do vášho šatníka alebo skôr topánky na zimu, s ktorými budete zvládať celodenný maratón každodenných povinností? Pri výbere dokonalej zimnej obuvi by ste okrem módneho aspektu mali brať do úvahy aj ich funkčnosť. Pri celodennom behaní po rušných zasnežených uliciach mesta jednoznačne oceníte viac teplú členkovú zimnú obuv ako kožené čižmy na vysokom opätku, no nie?

#2. Ako vybrať tie správne doplnky k dámskej zimnej obuvi?

Aj napriek tomu, že sa zimné dni môžu zdať sivé, váš outfit taký byť nemusí! Topánky na zimu a zimné bundy sa dajú veľmi jednoducho osviežiť správnym výberom doplnkov, akými sú napríklad zimné rukavice, čiapky, šály, kabelky či dokonca aj peňaženky alebo slnečné okuliare. Značka Guess na eobuv.skpredstavuje nie len svoje najnovšie kúsky pre zimnú sezónu 2022/2023 ale aj stálice, ktoré sa postarajú o dokonale zladený look na dovolenke, počas lyžovačky alebo len počas cesty do práce či na nákup. Kombinácia doplnkov je iba na vás, veď kto by poznal lepšie váš šatník ako vy sama?  

#3. Nadčasová zimná obuv? Áno prosím!

Coco Chanel hovorila, že čierne šaty sú povinnou výbavou každej dámy. Podobným must have v botníkoch každej správnej ženy je minimálne jeden pár čiernych alebo hnedých kožených čižiem. Či už v prevedení vysokých alebo členkových čižiem, prírodnej alebo eko kože, velúru alebo leskej kože, ide o druhy zimných topánok, ktoré sú nadčasové a pri správnom zaobchádzaní a starostlivosti môžu mať životnosť aj do desať rokov!

#4. Topánky na zimu nie len ako módny doplnok

Dámska zimná obuv môže byť pri správnom výbere aj dokonalým módnym doplnkom, avšak niekedy je skutočne dôležité dbať aj na funkčnosť zimných topánok, ktoré v niektorých prípadoch môžu predísť skutočne nepríjemným situáciám. Jedným dobrým príkladom je návšteva hôr v zimnom období, kedy je dôležité do úvahy brať aj terén a vplyv počasia. Jedným zo správnych výberov môže byť napríklad trekingová obuv, ktorej odolná a pevná podrážka vyrobená z kvalitného materiálu je odolná voči odretiu a povrch s membránou Gore-Tex neprepúšťa vodu.

#5. Oblečte počas zimy celú svoju rodinu

Pri nakupovaní zimných topánok a doplnkov by ste nemali zabúdať ani na ďalších členov rodiny. Rodinné výlety tak budú oveľa príjemnejšie a módnejšie. Eobuv.sk ponúka široký sortiment zimných topánok pre deti a dospelých, vrátane pánskej obuvi a doplnkov. Napríklad tu nájdete niekoľko tipov, ako nájsť tie najlepšie pánske slnečné okuliare pre tvar tváre.