Mix 2023. 12. 08.

5+1 tipov na vianočné darčeky s využitím v Komárne!

Hľadáte ideálny darček pre svojich blízkych, priateľov alebo kolegov, ktorý by im nielen spríjemnil deň, ale zároveň ich mohli využiť vo svojom rodnom v Komárne? Máme pre vás niekoľko nápadov!

1. Sauna na Mŕtvom ramene Váhu

Jedinečný zážitok zo saunovania v objatí prírody aký nemá konkurenciu v širokom okolí! Súkromná sauna sa nachádza na Mŕtvom ramene Váhu v Komárne v objekte Požičovňa člnov. Okolie poskytuje jedinečný zážitok zo saunovania v prírode s panoramatickým výhľadom na vodu. Počas prestávky medzi saunovaním sa dá príjemne oddychovať na pergole pred saunou. Viac informácií o možnosti rezervácie nájdete TU.

2. Permanentka do Termálneho kúpaliska Komárno

Pre milovníkov termálnej vody a relaxu je ideálnym darčekom permanentka do termálneho kúpaliska. Dva vnútorné bazény ponúkajú oddych denne od 10:00 do 20:00. Minerálne látky obsiahnuté v termálnej vode majú priaznivé účinky na kĺbové, reumatické aj ženské choroby. Permanentku na 15 vstupov je možné zakúpiť v kancelárii. Viac informácií nájdete na stránke www.thermalkn.sk.

3. Voucher do escape room v pevnosti v Komárne

Ak hľadáte vzrušujúci darček, ktorý ponúkne zábavu a dobrodružstvo, poukaz do escape room v pevnosti bude to pravé! Tento adrenalínový zážitok je dokonalým darčekom pre skupiny priateľov alebo rodiny, ktorí milujú výzvy a zábavu. Tak čo, uniknete z miestnosti, ktoré je opradená záhadou stredovekých bosoriek?

4. Vstupenky na klzisko

Korčuľovanie je skvelá zimná zábava pre všetky vekové kategórie. Vstupenky na klzisko v Komárne sú preto skvelým darčekom, ktorý ponúka aktívny oddych a veľa zábavy. Permanentky na 10 vstupov pre deti alebo dospelých jednoznačne spestria zimné obdobie a stanú sa tak dokonalým darčekom pod stromčekom!

5. Lístky na kultúrne podujatia v Mestskom kultúrnom stredisku Béni Egressy

MSKS je srdcom kultúrneho diania v Komárne. Vstupenky na rôzne podujatia, od koncertov po divadelné predstavenia, sú cenným darom pre každého milovníka umenia a kultúry. Kompletný program a lístky k zakúpeniu na december a aj prvé mesiace v novom roku nájdete TU, vybrať si môžete zo širokej ponuky slovenských i maďarských predstavení.

+1 Darčekový balík Chute Podunajska

Vďaka širokej ponuke lokálnych produktov a rôznym kombináciám v darčekovom boxe sa môžete postarať o neopakovateľnú explóziu chutí. Z miestnych produktov sa v ponuke nachádzajú medy a včelárske výrobky priamo od včelárov, remeselnícka čokoláda, rôzne druhy čili omáčok, bio ovocné víno, omáčky z ovocia a zeleniny, koreniny, džemy a čaje.

Darčekový balík Chute Podunajska je možné zakúpiť si alebo objednať v Komárňanskej informačnej kancelárii na Námestí generála Klapku. Ďalšie informácie vám poskytnú na telefónnom čísle +421948830202 alebo na emailovej adrese dunamentetdm@gmail.com

Tieto darčekové tipy nielenže potešia vašich blízkych, ale zároveň podporia rozvoj a prosperitu lokálnych služieb v Komárne. S darčekom, ktorý má lokálny význam, nielenže vyjadrujete svoju starostlivosť, ale aj prispievate k udržateľnosti a rastu nášho mesta.