Ráchel zaujala divákov, ide si po dom snov
Nechcela sa starať o vlasy, tak si ich ostrihala- dohola. Osemnásťročná Komárňanka Ráchel Körösyová takto vysvetlila divákom televízie JOJ svoj nápadný imidž. Zaujala a hlasujúci ju posunuli do súťaže Vyvolení – Dom snov. Extravagantná dievčina sľubuje zábavu a vzrušenie: „Ešte tu taká ako ja nebola.“ Rozhovor s Ráchel aj archív si môžete pozrieť na webe súťaže.
Šestnásť ‚Vyvolených‘ – dvanástich už diváci vybrali – sa pobije o dom snov, ktorý si spoločne zrekonštruujú. Bývať v ňom napokon ale bude len jeden. Súťaž potrvá do konca leta.
Licencovaná televízna šou Vyvolení – Dom snov vychádza z pôvodného úspešného formátu. Súťažiaci ale tentoraz nebudú umiestnení vo vile, ale v reálnom dome, o ktorý medzi sebou bojujú.
Ide o premiéru tohto špecifického formátu. Vyvolení už na obrazovkách televízie JOJ slávili úspech, v sledovanosti porážali konkurenčný formát Big Brother na Markíze.
Súvisiace články

Infarktový záver a obrovská eufória: KFC Komárno posiela Prešov do druhej ligy a zabojuje v baráži!

Prezident v Komárne: Na Gymnáziu Hansa Selyeho otvoril medzinárodnú súťaž Dobré slovo

V Komárne opäť zaznejú hity kapely Metallica! The Four Horsemen mieria do bášt už po štvrtýkrát!

Zažite magickú Noc múzeí a galérií v Komárne: Čakajú vás večerné prehliadky, tvorivé dielne aj joga!

Nemocnica AGEL Komárno získala prestížne diamantové ocenenie ESO Angels Awards 2025

Skvelé výkony komárňanských kajakárov na Svetovom pohári v Szegede!
TOP správy
ČITATEĽKÉ TIPY
Srdečne očakávame všetky návrhy a pripomienky kľudne aj anonymne.
