Mihály naďalej na čele SDKÚ
Miestny zväz SDKÚ-DS si volil svoje vedenie, predsedovanie Mareka Mihálya považujú za úspešné.
13. mája sa zišli členovia Miestneho zväzu SDKÚ-DS na miestnej konferencii, aby voľbou vedenia vyjadrili mieru spokojnosti s uplynulými štyrmi rokmi. „Nikdy sme nemali členov v mestských komisiách, teraz ich máme päť. V parlamentných voľbách 2010 sme dosiahli omnoho lepší výsledok, ako v roku 2006,“ zhodnotil uplynulé obdobie znovuzvolený predseda Marek Mihály
Na post predsedu pritom okrem Mihálya nikto nekandidoval. „To, že som dostal takú podporu ma ženie vpred a veľmi sa jej teším,“ povedal Mihály na margo svojho znovuzvolenia.
Dva podpredsednícke posty zastávajú Jana Mačicová, ktorá je členkou mestskej komisie pre medzinárodnú spoluprácu a cestovný ruch a Marian Molnár, ktorý je členom mestskej finančnej komisie a taktiež členom Ústrednej rady SDKÚ-DS.
Súvisiace články

NÁZOR: Nezodpovedná zodpovednosť

Marek Mihály: Sľuby sa sľubujú, páni sa radujú, alebo plytvanie mesta Komárna

Domáci triumf na vode: Kajak & kanoe klub Komárno ovládol 68. ročník Veľkej ceny Komárna!

2500 kilometrov v pekelnej horúčave: Aj tento rok odštartovali preteky 12/24 H 100kom

Pátranie po nezvestnom mužovi na rieke Váh má tragický koniec

Volejbalisti VK Spartak UJS Komárno sú najúspešnejším kolektívom Nitrianskeho kraja za rok 2025
TOP správy
ČITATEĽKÉ TIPY
Srdečne očakávame všetky návrhy a pripomienky kľudne aj anonymne.