Mix 2020. 06. 24.

Absolon s.r.o. Vám zabezpečí dokonalú strechu nad hlavou

Hľadáte spoľahlivé riešenie pre zabezpečenie strechy, ktoré Vám nezaťaží peňaženku? V Absolon s.r.o nájdete majstrov v odbore, nakoľko sa špecializujú nie len na izoláciu plochých striech, ale rovnako sa venujú aj netradičným strechám so špeciálnou konštrukciou.

Absolon s.r.o. si počas svojej, viac ako desaťročnej, kariéry vybudovalo meno nielen na domácej pôde, ale i v zahraničí. V Maďarsku a v Rakúsku sa prezentovali ako spoľahlivý partner, či už v súkromnej, podnikateľskej alebo verejnej sfére. Každá jedna izolačná práca na strechách je jedinečná, ale nájdu sa medzi nimi aj také, ktoré sa jednoznačne vynímajú medzi strechami. „Počas rokov nášho pôsobenia sme spolupracovali na viacerých veľkých projektoch. Pri oporných prácach na priehrade na Dunaji sme zabezpečili izoláciu, minulý rok sme pokryli strechu súdu v Komárne a koncom roka sme začali renovačné práce hornej časti budovy Dôstojníckeho pavilónu. Avšak zaujímavé môže byť aj fóliovanie bazénov alebo pokrývanie klasických striech,“ hovorí konateľ Absolon s.r.o, Szilárd Goda.

Firma Absolon s.r.o. zabezpečuje komplexné služby pre svojich klientov. Okrem samotnej práce, ich služby zahŕňajú aj poradenstvo, konzultácie a vypracovanie cenovej ponuky, pričom posledné uvedené služby sú bezplatné. „Služby, ktoré sú potrebné pred vykonaním práce, ako napríklad konzultácie, merania a vyhotovenie cenovej ponuky, sú bezplatné. Počas stretnutia s klientom, predstavíme postup práce, snažíme sa priblížiť aj svoj názor na jednotlivé materiály. Konečné slovo má, samozrejme, vždy klient,“ hovorí konateľ firmy.

Počas renovačných prác na domoch alebo v bytových jednotkách sa strechy často dostávajú do úzadia. Veľakrát si ľudia uvedomia dôležitosť strechy až vtedy, keď je s ňou problém, pritom pravidelné kontroly a opravné práce môžu ušetriť našu peňaženku od nárazových výdavkov. „Aj keď sa veľa výrobcov odvoláva na to, že ich materiály si nevyžadujú údržbu, podľa mojich skúseností, avšak neexistuje strecha, ktorá by nevyžadovala opateru, aspoň na minimálnej úrovni. Počas jesenného padania lístia alebo jarného kvitnutia rastlín sa môže vyskytnúť upchatie, ktoré spôsobí nahromadený odpad na streche. Zatekanie môže spôsobiť veľké problémy na konštrukcii, nosníkoch a doskách. Tieto nápravy neskôr vyžadujú nemálo financií. Práve preto sme vypracovali naše údržbárske služby, ktoré sú jedinečné v rámci celého Slovenska. Kontrolu vykonávame raz ročne, pri plochých strechách využívame aj špeciálny röntgen. Naše služby zahŕňajú aj prečistenie odkvapových systémov, pričom skontrolujeme či sa tam nenachádzajú trhliny, pukliny,“ rozpráva Szilárd Goda o výnimočných službách spoločnosti.

Napriek tomu, že v tomto odbore sa len málokedy stretávame s inováciami, Absolon s.r.o. vyhľadáva stále nové a nové príležitosti. „Vždy častejšie pracujeme s tekutým izolačným materiálom na takých miestach, kde je ich použitie odôvodnené a ak ich klient vyžaduje. Veľa našich prác vykonávajú naši vlastní zamestnanci, takže do noviniek pravidelne zaúčame aj ich a spoliehame sa aj na ich názory. Z času na čas sa zúčastňujú aj rôznych školení a s najlepšími v odbore konzultujeme o aktualitách a príležitostiach,“ hovorí konateľ spoločnosti Absolon s.r.o.

Okrem izolácie a údržby striech sa Absolon s.r.o. venuje aj iným aktivitám. „Disponujeme aj zámočníckou dielňou, takže prijímame objednávky aj na vyhotovenie roštov, plotov a oceľových konštrukcií. Okrem toho sa zaoberáme aj kováčskou prácou a bazénmi. Pri poslednom zabezpečujeme komplexné služby, takže čistenie, nastavenie kvality vody, pravidelnú údržbu a renováciu. I keď hovoríme o menšej časti služieb, ktoré ponúkame, aj tak sme na ne hrdí a aj k tejto práci sa staviame s radosťou a sme k službám pre našich zákazníkov,“ upresňuje na záver Szilárd Goda.

Pre viac informácií navštívte Facebookovú stránku Absolon s.r.o. webovú stránku, alebo volajte na telefónne číslo +421 908 138 520.