Blog 2010. 10. 19.

Róbert odstraňuje konkurenciu!

Róbert - ako L, úplne naľavo (kampaň SDĽ z roku 1998)

Je to už dávno, veľmi dávno, čo si Róbert obliekal dres SDĽ a s Mikim bojoval proti tvrdému Mečiarizmu, ktorý je dnes už považovaný za jednu z najtvrdších foriem umeleckého SMERu.

A teraz, kratučko pred komunálnymi voľbami šokuje verejnosť- rozhodol sa podať žalobu na ľudí, ktorí sa rozhodli politickú stranu SDĽ po toľkých rokoch oživiť a taktiež na všetky médiá, ktoré si dovolili zverejniť platenú inzerciu a reklamu spomínanej strany. Mnohí z vás o SDĽ-ke ešte mesiac pred nedávnymi parlamentnými voľbami ani nepočuli, no vtedy spravil s SDĽ-kou Róbert podobný cirkus a dnes o nej vie väčšina slovenských ľavičiarov.

Vtedy sa o nej bez rozmyslu začal vyjadrovať pred médiami a upozornil ľudí na to, že okrem pravicového, či ultrapravicového zlepenca, KSSSMERu a Paliho kapurkovej existuje ešte jedna alternatíva, tá pre neho najnebezpečnejšia – ľavicová! Voľby napokon dopadli tak, že SDĽ získala len 3% voličských hlasov, no Róbert bol nútený opustiť válov a jeho úradníci zas dotiahnuť všetky štátne zákazky narýchlo do konca.

Dnes sa situácia prakticky opakuje. Alfa samec Róber sa cíti byť narastajúcou, už desaťtisícovou voličskou základňou SDĽ ohrozený a tak podáva žalobu, aby zlikvidoval túto nebezpečnú zberbu a ‘sebranku’. Otázne však ostáva, či nedávna opätovná medializácia nebude pre jeho stranu kontraproduktívna a či nebude viesť k nežiadanému zosilneniu ľavicovej alternatívy. (Srandu z ľavicovej a pseudoľavicovej politiky si budeme robiť inokedy.)

Vo svojej žalobe žiada:

  • aby boli odstránené všetky billboardy so značkou SDĽ a aby spoločnosti, ktoré billboardy prevádzkujú, vyvesili 20 kusov ospravedlnení
  • aby médiá, ktoré uverejňujú platenú reklamu so značkou SDĽ, túto reklamu stiahli a vytlačili inzeráty s ospravedlnením
  • aby bol odstránený všetok tovar, ktorý neoprávnene nesie značku SDĽ

Dávajte si pozor, aby ste sa na verejnosti nepriznali k tomu, že ste volili, alebo sa chystáte voliť SDĽ. V takom prípade vám hrozí, že budete kvalifikovaní ako tovar a následne budete odstránení!

Morocco

Vyjadrite svoj názor