Kultúra 2010. 10. 18.

Alexandrovci v Nových Zámkoch už vo štvrtok!

Najslávnejší ruský zbor v histórii vyrazil na svetové turné. To bude trvať nielen tento rok, ale aj v roku 2011. V rámci neho vystúpuje slávny zbor aj na Slovensku, kde odohrá niekoľko koncertov.
Alexandrovci tentoraz prichádzajú s doteraz najväčšou megashow v histórii. Divákom ponúkajú nielen nový program, ale súčasťou vystúpení je aj veľkolepá scéna. Novinkou je takisto aj nová skupina bubeníkov.

Slovenské turné Alexandrovcov obohacujú aj štyria exkluzívny hostia. Hudobná legenda a spevák skupiny Elán – Jožo Ráž, jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok – Katka Knechtová a na štyroch koncertoch sa objavia aj výnimočný spevák Richard Müller a najlepší slovenský rapper Rytmus. Každý z hostí spieva spoločne s Alexandrovcami dve svoje skladby.

Kombinácia dychberúceho ruského zboru a veľkých slovenských hitov bude bezpochyby výnimočným hudobným zážitkom, obzvlášť pri spojení s Rytmusom. Alexandrovci a ich exkluzívny hostia odštartovali slovenskú časť turné 27.septembra v Humennom.  21. októbra si ich môžu vychutnať diváci a poslucháči v Nových Zámkoch v Športovej hale Milénium.

Vyjadrite svoj názor