Mix 2023. 04. 04.

Aplikácia na objednanie taxíka od City Taxi sa teší veľkej obľube

Cestovanie taxíkom už nie je záležitosťou len pre privilegovaných. City Taxi ponúka svoje služby v Komárne už niekoľko rokov, avšak minulý rok prišli na trh s novinkou, ktorú si obľúbilo množstvo zákazníkov. Aplikácia Bort na objednanie a trasovanie taxíka prináša niekoľko výhod, ktoré vám uľahčia cestovanie.

Jednoduché objednanie a trasovanie taxíka. Toto v Komárne dlho chýbalo a dieru na trhu sa rozhodli vyplniť Adam Vajlik so svojimi kolegami v City Taxi. Po mesiacoch zdokonaľovania uzrela v októbri minulého roku svetlo sveta aplikácia pre objednávku taxi služby s názvom Bort, ktorá je dostupná k stiahnutiu pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS priamo zo stránky www.bort.sk.

„Zákazníci si zaslúžia pohodlie a komfort nie len počas samotnej cesty taxíkom, ale aj počas objednávky,“ týmto heslom sa riadil tím Adama Vajlika. Skutočne sa im to podarilo? Spýtali sme sa Laury – jednej zo zákazníčok City Taxi.

Objednanie taxíka za pomoci pár klikov

Po tom ako si Laura stiahla rýchlo, jednoducho a hlavne bezpečne aplikáciu Bort zo stránky www.bort.sk, sa ju aj rozhodla otestovať. Prostredníctvom mapy v aplikácii zadala adresu svojej destinácie, odoslala objednávku a systém jej poslal vodiča, ktorý sa k nej nachádza najbližšie. „Najčastejšie siahnem po aplikácii Bort preto lebo je prehľadná. Hneď po potvrdení objednávky zo strany vodiča je dostupné trasovanie vozidla pomocou mapy, vďaka čomu presne viem, kedy môžem svoj taxík očakávať,“ hovorí Laura na úvod. Túto skutočnosť považuje Laura za výhodnú najmä vtedy, keď je vonku nepriaznivé počasie a tak nie je nutné moknúť v daždi alebo čakať v silnom vetre. „Trasovanie taxíka je jednoznačne služba, ktorá vám uľahčí cestovanie,“ hovorí spokojná zákazníčka Laura, ktorá Bort pravidelne používa.

Bezpečná komunikácia za každých okolností

Nastala zmena vo vašej polohe, cieľovej stanici alebo čase odchodu? Vďaka aplikácii Bort môžete aj tieto skutočnosti bezpečne odkomunikovať s vodičom, ktorý je na ceste k vám. „Na druhej strane môže aj taxikár informovať klienta napríklad o meškaní, ak by sa počas jeho cesty vyskytli nejaké obmedzenia,“ informuje o praktickosti aplikácie Adam Vajlik zo City Taxi. V takomto prípade dokonca vodič dokáže namiesto seba poslať aj druhého kolegu, ktorý prevezme konverzáciu s klientom. Túto skutočnosť považuje za cennú aj oslovená Laura. „Raz sa mi stalo, že z mojej zadanej adresy nebolo úplne jasné pre vodiča, kde sa nachádzam. Vďaka aplikácii vedel so mnou nadviazať kontakt a problém sme spoločne vyriešili.“ Ďalšou výhodou je, že nie je potrebné komunikovať prostredníctvom dispečérky, vďaka čomu je celková komunikácia veľmi hladká.

Pohodlná platba na konci cesty

Bojíte sa úhrady za cestu vopred? Pri objednávke taxi služby prostredníctvom aplikácie Bort sa nemusíte ničoho obávať. Platba totiž prebieha tradične – priamo u vodiča. Aplikácia tak ponúka snúbenie inovácií a zaužívaných zvykov. Pohodlie ponúka aj skutočnosť, že v aplikácii nájdete aj vašu súkromnú históriu jázd, vďaka čomu budete môcť jednoduchšie zadávať zaužívané adresy.

Cestovanie taxi službou ešte nikdy nebolo takéto jednoduché a efektívne ako za pomoci Bort aplikácie od City Taxi v Komárne. Veď sa o tom presvedčte na vlastnej koži! 😊