Mix 2020. 01. 21.

Chcete mať financie v poriadku a na správnom mieste? Universal maklérsky dom Vám pomôže v tejto oblasti!

Spoločnosť Universal maklérsky dom bola založená pred 18 rokmi a je skutočným znalcom finančného sveta. Vďaka svojim skúsenostiam a kontaktom má komplexný prehľad o všetkých malých detailoch finančných procesov.

Zamestnanci spoločnosti, ktorá je v Komárne už 8 rokov, vďaka svojej nezávislosti od finančných inštitúcií ponúkajú najlepšie možné ponuky. „Naša spoločnosť uzavrela zmluvy s viacerými finančnými spoločnosťami, takže môžeme slobodne ponúkať ich produkty. Keďže sme však od každého z nich nezávislí, sme skutočne schopní mať na pamäti záujmy našich klientov. Možno aj vďaka tomuto máme stálych klientov už od založenia spoločnosti. Samozrejme sme k dispozícii aj na krátkodobú spoluprácu, a to aj v konkrétnej situácii,“ uviedol o základnej filozofii spoločnosti Daniel Pálmay, regionálny riaditeľ domu Universal maklérsky dom.

Vďaka svojim službám môže Universal maklérsky dom poskytovať komplexnú pomoc vo všetkých aspektoch financovania, od životného poistenia a poistenia majetku až po pôžičky a sporenie. Okrem toho môžu zákazníkom na požiadanie nahlásiť aj škodové udalosti. Od Daniela Pálmayho sme sa tiež dozvedeli, čo robiť v prípade, ak niekto nie je veľmi dobre informovaný vo finančnom svete, ale chce si byť vedomý svojich finančných záležitostí? „Zhromaždenie všetkých vašich zmlúv a príchod k nám na konzultáciu je asi najjednoduchším riešením. Toto nám poskytuje kompletný prehľad o situácii našich klientov a uľahčuje nám to pomoc. Pre každého vyvíjame jedinečné, na mieru prispôsobené riešenie, pretože všetci máme rôzne finančné situácie. Prioritou je, aby si naši zákazníci vybrali najlepšie riešenie, pretože v dnešnom svete veľmi záleží na tom, koľko platíme za konkrétnu službu. Máme niekoľko príkladov, kde si naši klienti mohli vďaka reorganizácii ušetriť aj 80 – 90 EUR mesačne.“

Pokiaľ ide o súčasné finančné trendy, Dániel Pálmay uviedol, že prikladá veľký význam ľuďom, ktorí začínajú sporiť na dôchodok už v mladom veku. „Zistil som, že mladí ľudia sa často nezaujímajú o to, čo sa s nimi stane v dôchodku. Ak však človek mladší ako 30 rokov môže na tento účel vyčleniť 20 – 25 eur mesačne, mohlo by to byť pre neho v budúcnosti obrovským prínosom. Každý je však opatrný, aby šetril prostredníctvom poistenia alebo ako súčasť iného finančného produktu. V takom prípade môžem iba odporučiť, aby si sporenie založili osobitne. Nadácie pre správu aktív môžu totiž poskytnúť oveľa priaznivejšie podmienky, “ dodal regionálny riaditeľ.

Universal maklérsky dom neustále hľadá príležitosti na zlepšovanie, vrátane plánov na rozšírenie svojho tímu. „Nedávno sme spustili našu vlastnú aplikáciu iŠanón, kde naši klienti môžu ukladať svoje zmluvy v elektronickej podobe oveľa transparentnejším spôsobom. Okrem toho som osobne veľmi hrdý na to, že mám tím skúsených agentov, ktorých prvoradým cieľom je spokojnosť a šťastie zákazníkov. V súčasnosti zamestnávame v našich kanceláriách asi 20 ľudí, ale plánujeme ďalšie rozširovanie, ktorého súčasťou bude aj hľadanie nových zamestnancov. Tešíme sa preto na uchádzanie sa kohokoľvek, kto pracoval v podobnej oblasti, miluje ľudí a má zákaznícke zameranie rovnaké ako naša firemná filozofia,“ uzatvára Dániel Pálmay.

Ak teda potrebujete pomoc so svojou finančnou situáciou alebo ak chcete byť novým členom skvelého tímu, navštívte kancelárie Universal maklérsky dom na Petőfiho ulici 11 alebo na Beöthy ulici 4 (budova Remed-u) alebo zavolajte na telefónne číslo 0908 761 783.