Mix 2022. 12. 19.

Chcete ochutnať kávové špeciality a zákusky z rôznych kútov sveta? Zavítajte do Cafe Frei v Komárne!

Cestovanie po svete je niečo, po čom túži jednoznačne nejeden z nás. Ochutnať kúsok z každého kontinentu je dnes už možné vďaka rôznym reštauráciám, barom a dokonca aj kaviarňam. Na tejto myšlienke je postavená Cafe Frei – známa a obľúbená sieť kaviarní v Maďarsku, ktorá si svoje miesto našla aj na Slovensku v Dunajskej Strede, v Komárne a onedlho aj v Bratislave!

Ako chutí svet? Odpoveď našiel známy maďarský cestovateľ Frei Tamás v káve. Počas svojich ciest po svete ochutnal kávové špeciality v rôznych kútoch sveta, pričom si z každého miesta odniesol kávové vedomosti, ktoré pretavil do konceptu kaviarní Cafe Frei, ktoré sa dnes nachádzajú v rôznych mestách po svete, od Maďarska, cez Dubaj a Francúzsko, až po Saudskú Arábiu.

Vďaka kávovým nadšencom, ktorým v Komárne chýbala kvalitná káva, našiel svoje miesto v meste práve jedinečný koncept Cafe Frei! Kaviareň tak prináša vyše 76 druhov teplých káv, ľadové kávy, zákusky, limonády, horúce aj ľadové čokolády tiež možnosť piť aj miešané alkoholické nápoje, rumy a vína či sezónne kávové špeciality. Samozrejmosťou je aj možnosť zobrať si kávu a nápoje so sebou. Jedinečnosťou v ponuke je jednoznačne patentovaná nikaragujská tabaková káva, ktorá je dostupná len v Cafe Frei. Za spomenutie stoja aj kávové nápoje ako safari alebo teheránska pistácia. Zaujímavosťou je aj skutočnosť, že všetky kávové nápoje sa vytvárajú podľa tradičných receptov, dobrým príkladom je napríklad arabská káva pripravovaná na horúcom piesku. Základom kávových nápojov je čerstvo pražená a dôkladne pretriedená arabica.

V príjemných priestoroch, ktoré vás prenesú na dovolenku do dažďového pralesa sú vítaní domáci miláčikovia a deti, dostupný je aj detský kútik. Pocta jednotlivým krajinám je badateľná aj v pestrej ponuke zákuskov a sendvičov, ktoré si môžete vychutnať priamo na mieste alebo vám ich ochotný personál zabalí, vďaka čomu si budete môcť svoju chuťovku s kávou v ruke dopriať aj na cestách. Samozrejmosťou je aj darčekové balenie rôznych káv a čajov či darčekových predmetov, ktoré sa môžu stať tieto Vianoce dokonalým darčekom pre priateľa gurmána či člena rodiny. Dokonca je možné jednotlivé balíčky aj objednať prostredníctvom predaj@cafefrei.sk, telefonicky a onedlho aj na webshope na webovej stránke!

Bola by škoda nevyužiť príjemné a krásne priestory na prednášky či firemné akcie, preto je Cafe Frei pravidelne dejiskom rôznych prednášok či tematických akcií pre deti. Okrem horných priestorov disponuje kaviareň aj dolnou párty miestnosťou, ktorá je vhodná na rôzne firemné akcie, rodinné oslavy či menšie svadby. Rezervácia je možná na telefónnom čísle +421917232584.

Objavte širokú ponuku kávových špecialít, zákuskov a gurmánskych darčekových predmetov v kaviarni Cafe Frei na adrese Palatínova 1038/41, Komárno. Kávy z rôznych kútov sveta si môžete vychutnať počas nasledovných otváracích hodín: pondelok, utorok od 7:00 do 19:00, streda – piatok od 7:00 do 20:00, sobota od 8:00 do 20:00, nedeľa od 9:00 do 19:00. Sieť kaviarní Cafe Frei naberá na popularite nie len v zahraničí, ale aj na Slovensku. Ak sa chcete stať súčasťou a mať vlastnú kaviareň s renomovaným menom v niektorej z miest na Slovensku, tak sa smelo obráťte na komárňanský tím, ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie.