Mesto 2020. 07. 10.

Chcete sa pochváliť svojou predzáhradkou a zároveň vyhrať až 300€? Teraz máte na to jedinečnú možnosť!

Ak patríte medzi tých, ktorí svojej predzáhradke venujú výnimočnú pozornosť, tak sa môžete potešiť. Pre veľký úspech, aj tento rok bude prebiehať súťaž o najkrajšiu predzáhradku alebo balkón. Súťažiť môžete nielen o atraktívne ceny, ale aj o samotný titul o najkrajšiu predzáhradku.

Občianske združenie Za vedomé Komárno vyhlásilo súťaž na svojej facebookovej stránke. Fotky o predzáhradkách je možné zasielať do 31. augusta na email zavedomekn@gmail.com. Pri zasielaní je potrebné uviesť fotky predzáhradky, názov ulice a číslo domu a meno súťažiaceho. Následne bude počas celého septembra prebiehať lajkovacia súťaž na facebooku združenia. Výhercov bude vyberať odborná porota z 10 fotiek, ktoré získajú najviac lajkov. Medzi výhercami sa rozdelia nasledovné ceny: 1.cena 300€, 2.cena 200€ 3. cena 100€ + špeciálne ocenenie pre balkón.

Minuloročné víťazné záhradky si môžete pozrieť TU.

Projekt by nemohol vzniknúť bez nadšencov a podporovateľov súťaže ako Zoltán Kollár – potraviny Bauring, Ingrid Spišek – Klapka Restaurant, István Földes – F+K súkromá pekáreň, pékség a tím Ahoj Komárno.