Mesto 2023. 06. 19.

Chcete sa pochváliť svojou predzáhradkou a zároveň vyhrať až 400€? Teraz máte na to jedinečnú možnosť!

Ak patríte medzi tých, ktorí svojej predzáhradke venujú výnimočnú pozornosť, tak pre vás máme dobré správy! Opäť bude prebiehať súťaž o najkrajšiu predzáhradku. Súťažiť môžete nielen o atraktívne ceny, ale aj o samotný titul Najkrajšia predzáhradka mesta Komárno.

Občianske združenie Za vedomé Komárno vyhlásilo súťaž na svojej facebookovej stránke. Fotky o predzáhradkách je možné zasielať do 31. augusta na email zavedomekn@gmail.com. Pri zasielaní je potrebné uviesť fotky predzáhradky, názov ulice a číslo domu a meno súťažiaceho. Následne bude počas celého septembra prebiehať lajkovacia súťaž na facebooku združenia. Výhercov bude vyberať odborná porota z 10 fotiek, ktoré získajú najviac lajkov.

Medzi výhercami sa rozdelia nasledovné ceny: 1.cena 400€, 2.cena 200€ 3. cena 100€ + špeciálne ocenenie pre balkón.

Lajkovacia súťaž bude prebiehať do 30. -teho septembera, zverejnená bude na facebookovej stránke Za vedomé Komárno – Tudatos Komáromért.

„Zapojiť sa môže jednotlivec, alebo skupiny za daný panelový dom. Nemôžu sa zapojiť súkromné rodinné domy, balkóny alebo verejné priestranstvá ako napríklad kruhový objazd alebo iné,“ informuje stránka Za vedomé Komárno.