Región Dél-komárom 2024. 02. 21.

Čo je nové v Komárome? Priblíži vám nová aplikácia

Stiahnutím klubovej karty Komáromi môžu miestni obyvatelia a turisti, ktorí navštívia mesto, jednoducho získať aktuálne informácie o najnovších správach a udalostiach týkajúcich sa mesta!

Kartu je možné načítať z jedného mobilného telefónu do druhého pomocou QR kódu a samozrejme je dostupná aj prostredníctvom zariadení s operačným systémom iOS a Android. Gábor Radicskonateľ Komáromi Városmarketing Kft., uviedol, že karta spustená v aplikácii peňaženky sa aktualizuje každý deň, programy Komáromu a lokálne správy sa automaticky zobrazujú na obrazovke telefónu formou push notifikácií.

Fülöp Gergelyobchodný riaditeľ PassMachine Magyarország Kft., zdôraznil: táto technológia je prvým riešením svojho druhu v Maďarsku a môže pomôcť rozprúdiť cestovný ruch, pričom premiéru bude mať v Komárome!

Držiteľom karty plánujeme poskytnúť aj rôzne zľavy – povedal Tamás Proczeller, vedúci kancelárie Komáromi Tourinform Office. Dodal, že „karta“ ponúka nielen správy a programy, ale zobrazuje aj miestne turistické atrakcie a mestské sociálne siete.

Zdroj: sziakomarom.sk