Mesto 2021. 12. 07.

Darčekový balík Chute Podunajska vnesie pod vianočný stromček exkluzívne lokálne produkty

Jedinečný darčekový box s názvom Chute Podunajska obsahuje výber tých najlepších lokálnych chutí v exkluzívnom vianočnom balení. Darčekový balík je možné si vyskladať podľa vlastných preferencií, tak jednoznačne si každý príde na to svoje vo svete pestrých chutí Podunajska.  

Darčekový balík plný jedinečných chutí, ktoré reprezentujú oblasť Podunajska, sa teší obľube už niekoľko rokov. To ani nie je prekvapivé, keďže balík hrdo reprezentuje pestrú ponuku výnimočných lokálnych produktov z oblasti Podunajska. Balík je odrazom usilovnej práce viac ako tuctu lokálnych výrobcov, ktorí sa tešia obľube aj mimo regiónu. Kombinácia lokálnych chutí predstavuje dokonalú súhru, ktorej punc dokonalosti dodáva elegantné darčekové balenie. Balík Chute Podunajska sa stane dokonalým darčekom nie len pod vianočným stromčekom, ale aj k narodeninám, jubileu alebo inému sviatku.

Vďaka širokej ponuke produktov a rôznym kombináciám v darčekovom boxe sa môžete postarať o neopakovateľnú explóziu chutí. Z miestnych produktov sa v ponuke nachádzajú medy a včelárske výrobky priamo od včelárov, remeselnícka čokoláda, čerstvo pražená výberová káva, rôzne druhy čili omáčok, bio ovocné víno, omáčky z ovocia a zeleniny, koreniny, džemy a produkty z maku.

Ak máte pocit, že ste sa stratili v mori chutí, tak v ponuke sú tiež vopred pripravené darčekové balíky, ktoré čakajú na svojho majiteľa, aby potešili jeho chuťové bunky.

Darčekový balík Chute Podunajska je možné zakúpiť si alebo objednať v Komárňanskej informačnej kancelárii na Námestí generála Klapku. Pre ďalšie informácie sa obráťte na marketing@podunajsko.com alebo sa informujte na telefónnom čísle +421948830202.