Mix 2019. 12. 11.

Darujte svojim blízkym pod stromček voňavé kabelky a rukavice z Komárňanského Bags&more

Komárňania sa v centre mesta môžu tešiť na značkové kabelky a doplnky za dostupné ceny! Nájsť ich môžeme na Palatínovej ulici v predajni Bags&more, kde sú okrem svetových značiek dostupné aj doplnkové služby ako napríklad darčekové balenie zakúpeného tovaru.

Predajňa Bags&more, ktorá ponúka kabelky, rukavice, šály a rôzne doplnky, otvorila svoje brány v roku 2003, pričom jej kľúčovými slovami sú odvtedy kvalita a jedinečnosť. Na policiach predajne sa nachádzajú také značky, ktoré sú jedinečné v okolí Komárna až na 100 kilometrov. Blízkosť predajne je tak veľmi lákavá nie len kvôli možnej reklamácii, ale najmä kvôli kvalite, za ktorou netreba vycestovať. Z pestrej ponuky je možné si vybrať nie len na základe štýlu alebo farby, ale aj na základe požiadaviek a finančných prostriedkov si môžeme zakúpiť vhodný produkt.

V komárňanskej predajni Bags&more môžeme natrafiť na svetové značky ako napríklad Guess, Tommy Hilfiger, Marino Orlandi, Michael Kors, Calvin Klein, Bagger, Liu Jo a Cango&Rinaldi. Popri nich sú u zákazníkov obľúbené aj tašky značky Chesterfield, ktorá svoje klasické historické kúsky prináša do dnešných dní. Okrem kabeliek sú na predajni dostupné aj doplnky ako šály, čiapky, rukavice a kufre, z ktorých sú najobľúbenejšie značky Samsonite a Giudi. Vďaka doplnkom je tak možné poskladať si celú sadu od jednej značky.

Aj keď Bags&more je primárne obľúbeným miestom žien, predajňa kladie čím ďalej, tým väčší dôraz aj na mužských klientov. Popri elegantných a jedinečných pánskych šáloch, je možné zakúpiť si aj peňaženky, značkové opasky, šály a aj rukavice. Predajňa, okrem toho, slúži aj ako servis kufrov a tašiek, takže svoje služby ponúka aj tým, u ktorých sa vyskytol problém s ich obľúbenou taškou alebo kabelkou.

Nástupom vianočných sviatkov sa čím ďalej, tým väčšiemu úspechu teší Bags&more aj vďaka bezplatnému baleniu zakúpených produktov, ktoré je dostupné počas celého roka. Zakúpený darček zabalia pracovníci predajne do parfumovaného hodvábneho papiera a previažu stuhou, vďaka čomu vytvárajú jedinečný pôžitok z darovania.

Milovníci exkluzívnych doplnkov by jednoznačne mali pravidelne navštevovať predajňu na Palatínovej ulici 16 aj kvôli skutočnosti, že Bags&more pravidelne dopĺňa svoj tovar každý týždeň a už teraz sú dostupné kúsky z jarnej kolekcie.