Blog 2015. 05. 08.

Deň matiek s ročným Sweet Home

Blíži sa Deň matiek a my uvažujeme nad tým, akým darčekom by sme našu mamičku obdarovali. Veď je to osoba, ktorej môžeme byť vďační za tak veľa, ktorá stojí vždy pri nás. Kvetinou? Alebo by sme ju potešili radšej niečím iným, nejakým malým predmetom, rámom na fotografiu?

Komárňanský obchod Sweet Home (Palatínova u. 41/b) ponúka široký výber tovaru aj na takúto príležitosť. V ponuke nájdete všeličo, od menších darčekových predmetov, cez živé a autentické umelé kvety, až po menší nábytok. Stručne povedané, v Sweet Home môžeme dostať všetko, vďaka čomu sa v byte môžeme cítiť lepšie.

Obchod Sweet Home sa pre záujem Komárňanov počas jedného roka existencie už rozrástol, nad obchodom otvorili aj veľkosklad. Hornú miestnosť sa oplatí navštíviť najmä tým, ktorí si v samotnom obchode nevedia vybrať. Na poschodí totiž majitelia vytvorili menšie výstavné miestnosti, v ktorých si môžete pozrieť, ako vyzerá jedáleň, spálňa alebo terasa v štýle provence alebo shaby chic.

Čomu by sa naša mamička najviac tešila?
Takéto obrovské srdce môže byť jedinečným darčekom. Pripravili ho priamo v kvetinári Sweet Home.

sweet10

Tie mamičky, ktoré sú rady v záhrade, by sa určite potešili kvetu, ktorý by bol ozdobou záhrady a oživil by ho. V obchode je široký výber kvetov, od levandule, cez hortenziu až k muškátom.

sweet15

Čomu by si tešila maminka viac, ako tomu, keď má svoju celú rodinu pri sebe? Do týchto rámov na fotografie sa zmestí každý člen rodiny – od vnúčat až po starého otca!

sweet13

Svoju lásku môžeme vyjadriť aj malými srdiečkami. Vo Sweet Home si môžete vybrať zo širokej ponuky.

sweet11

Tento jedinečný kvetináč by mohol byť naozaj krásnou ozdobou terasy.

sweet14

Prezrite si ďalšie obrázky, z ktorých môžete čerpať nápady!
sweet7

sweet4

sweet15

sweet14

sweet8