Kultúra 2012. 09. 17.

Ďeň otvorených dverí v Heineken Hurbanovo

V sobotu 22. septembra sa všetci milovníci zlatistého moku opäť zídu v areáli najväčšieho pivovaru na Slovensku počas tretieho ročníka Dňa otvorených dverí – Hurbanovo 2012. 

Všetko pre pivných gurmánov
Na prehliadkovej trase po pivovare sa nachádzajú zaujímavé stanovištia s atrakciami, ktoré milovníkom zlatistého moku priblížia tajomstvo varenia piva interaktívnou, zážitkovou formou. Obchodný sládok spoločnosti HEINEKEN Slovensko Karol France v areáli pivovaru predstaví v niekoľkých blokoch počas dňa umenie čapovania a správnej starostlivosti o pivo. Dokonalý zážitok pre pivných gurmánov dotvorí profesionálna show majstra kuchára na tému pivo a gastronómia. Holandský spôsob čapovania piva zároveň predstaví Heineken Majster čapovania Martin Meliš. K atmosfére pivného festivalu bude aj tento rok patriť možnosť vychutnať si rôzne druhy pív z portfólia spoločnosti HEINEKEN Slovensko za bezkonkurenčnú cenu.

Sprievodný program pre deti a dospelých
Hudobný program pod taktovkou moderátora Tomáš Karpela otvorí skupina ZBG a vystúpenie skupiny Replay Band, nasledovať bude kapela Billy Barman. Na pódiu sa predstaví aj kapela HEX a headlinerom celého podujatia bude vystúpenie skupiny Desmod. Pravú festivalovú náladu doplnia aj rôzne pódiové súťaže s cenami. Deň otvorených dverí však nie je len pre dospelých, na svoje si prídu aj deti. Pre ne je počas celého dňa pripravená detská zóna s kúzelníkom a množstvom atrakcií.

IQ stan a IQ hliadky
Svoje miesto na podujatiach spoločnosti HEINEKEN Slovensko má už tradične podpora rozumnej konzumácie alkoholu. V IQ stane si bude môcť každý vyskúšať špeciálne okuliare simulujúce hladinu alkoholu v krvi na úrovni 1,3 promile, a otestovať s nimi zvládnutie jednoduchých úkonov – napríklad schopnosť prejsť po rovnej čiare či premiestniť predmet z bodu A do bodu B. Skutočnú úroveň hladiny alkoholu v krvi budú dychovou skúškou u zabávajúcich sa preverovať IQ hliadky.

Vstup voľný
Prehliadky pivovaru odštartujú v sobotu 22. septembra už od 9.00 hod, pričom začiatok sprievodného programu je napoludnie. Vstup na podujatie je voľný.

Vyjadrite svoj názor