Kultúra 2011. 10. 19.

Dievčatá sa môžu hlásiť ešte do budúcej nedele

Do súťaže krásy MISS LOOK 2011 sa oplatí prihlásiť.

Dievčatá sa môžu prihlásiť do nedele 30. októbra vyplnením prihlášky, ktorú nájdete na domovskej stránke www.lookmag.sk. Na stránke sa nachádza počítadlo, ktoré odratúva presný čas do uzávierky.

Každá finalistka vyhráva! Každá zúčastnená finálového večera si domov odnesie večerné šaty, oblečenie na voľný čas, plavky, ktoré dostala na tento večer a svoj kozmetický balíček. Kráľovná krásy, 1. a 2. vicemiss a Miss Sympatia dostanú profesionálne portfólio od fotografa Marka Janíčka. Hlavnou cenou súťaže je exkluzívne fotografovanie v Benátkach pre titulnú stránku magazínu LOOK, notebook svetovej značky a nádherný šperk.

Dievčatá umiestnené na stupni víťazov a Miss Sympatia dostanú jeden z nasledovných cien: značkový prehrávač MP3, digitálny rám na fotografie, fotenie Cover Girl na titulnú a vnútorné stránky magazínu LOOK, značkový sušič na vlasy, epilátor,   kulma na vlasy, stravné poukážky do vychytenej jedálne, pernamentky (fitness, kaderník a solárium) a rozmaznávajúci wellnes víkend.

O tom, kto bude v roku 2011 MISS LOOK vysvetne večer v sobotu, 17. decembra. Súťaž krásy sa začne o 19,00 hodine v komárňanskom Jókaiho divadle. Súťažou nás bude sprevádzať herec Géza Benkő, účinkujúci denného seriálu maďarskej televíznej stanice TV2 Jóban Rosszban a hviezdou večera bude Kati Wolf, diva pesničkovej súťaže Eurovízia 2011.

Vyjadrite svoj názor