Mix 2021. 06. 23.

Disponuješ dobrými komunikačnými schopnosťami, máš rád dizajn a pekné interiéry? Poď pracovať do Altiero v Komárne!

Rád pracuješ s ľuďmi, sú Tvoje komunikačné schopnosti na vysokej úrovni a baví Ťa práca s číslami? Máme pre Teba dobré správy! Do interiérového štúdia Altiero, ktoré sa špecializuje na podlahy, dvere a tapety hľadajú nových predajcov!

O prácu v Altiero nie je núdza a preto potrebujú v showroome na Tržničnom námestí posilniť tím. Svoju šikovnosť a otvorenosť k ľuďom môžeš preukázať na pozíciách ako odborný predajca alebo ako asistent odborného predajcu v interiérovom showroome.

Na čo sa špecializuje Altiero?

Rodinná firma Altiero sa venuje podlahovým krytinám od roku 2001. V januári 2012 v centre Komárna otvorila exkluzívny interiérový showroom, aby priniesla nové trendy nielen v ponuke produktov, ale aj ich prezentácií a služieb s nimi spojenými. Keďže firma spolupracuje s dizajnérmi, architektmi, stavebnými spoločnosťami, projektantmi, ale aj odbornou verejnosťou, často sa v tomto showroome rodia interiéry domovov či komerčných priestorov. V Altiero vedia, že za svojich spokojných zákazníkov môžu vďačiť aj svojím zamestnancom a preto je základom príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie, finančné zabezpečenie a možnosti kariérneho rastu.

Prečo by si mal prísť pracovať do Altiero?

V Altiero Ťa čaká zaujímavá práca v mladom kolektíve. Tvojím domovom sa stane showroom v centre mesta Komárno, kde máš len na skok reštaurácie a možnosti na obed alebo siestu po práci. Samozrejmosťou sú klimatizované priestory, neobmedzené množstvo kávy a nápomocní kolegovia. Jednoznačne sa môžeš tešiť aj na rôzne školenia, pričom Tvoja šikovnosť bude odmenená aj zvyšovaním platu, koncoročnými odmenami a rôznymi bonusmi.

Čo budú od Teba vyžadovať?

Nemusíš mať pred menom titul, ale to, aby si mal bohatú slovnú zásobu a naučil sa komunikovať aj na odbornej úrovni, je veľmi dôležité. Budeš totiž predávať produkty exkluzívnej kvality a tak sa často budeš stretávať aj s náročnou klientelou. Pri komunikácii s dodávateľmi bude potrebná aj znalosť anglického jazyka. Excel by mal byť Tvojím parťákom, orientácia v číslach Tvojím koníčkom a znalosť maďarského jazyka je vítaná (nie je však podmienkou). A čo svet podláh, dverí a parkiet? Nemusíš byť expertom, stačí ak sa chceš učiť, pracovať na sebe a kolegovia Ti pomôžu zorientovať sa 😉

Aktuálne majú voľné 2 pracovné pozície. Podrobný popis pozície odborný predajca v interiérovom showroome nájdeš TU, pre viac info o pozícií asistent odborného predajcu klikaj SEM.

Ak si sa dočítal až sem, tak Ťa práca v Altiero zaujala a mal by si to skúsiť. Možno hľadajú práve Teba! Svoj životopis pošli ešte dnes na emailovú adresu kristina@ks-komfort.sk, poprípade Ti viac informácií poskytnú na telefónnom čísle +421911022037