Región Dél-komárom 2022. 05. 13.

Do susedného Komáromu zavíta slávny maďarský šéfkuchár

V najbližších mesiacoch obyvatelia maďarského Komáromu môžu stretnúť šéfkuchára a hviezdu televíznej šou Bez servítky a Gerilla grill v miestnych reštauráciách  a baroch.

Známu televíznu hviezdu oslovila spoločnosť Városmarketing Kft., aby pokúsila prezentovať gastronomickú ponuku mesta trochu iným spôsobom, aby bola ešte atraktívnejšia a lahodnejšia. Ich spoločným cieľom je dostať mesto Komárom na gastro mapu Maďarska.

„Rokovania s Komáromom prebiehajú už mesiace, myslím, že sa im podarilo dať dokopy dobrý malý kreatívny tím, s ktorým si myslím, že projekt dotiahneme do úspešného konca,“ povedal Szilárd Sági.

Szilárd Sági v rámci série KomGasztro  navštívil s vedúcim kancelárie Tourinform, Tomášom Proczellerom v Komárome reštaurácie, ktoré sú pre Komárom výnimočné a jedinečné. Vyskúšali miestne gastronomické špeciality a od septembra sa verejnosť môže dokonca tešiť aj na kuchársku show!

Dovtedy jednoznačne dávame do pozornosti Youtube kanál a zoznam KomGasztro a tiež novovzniknutú Facebookovú skupinu, kde si môžete vymieňať recepty a deliť sa o tipy a triky.

(Foto: femina.hu)