Mix 2020. 06. 17.

Dom-stav. FG. s. r. o sa špecializuje nielen na pokladanie obkladov a dlažieb, ale Vám zabezpečia aj dom na kľúč

Ak hľadáte odborníkov na obklady a dlažby, poprípade tím na stavbu domu, tak máme pre Vás riešenie! Firma Dom-stav. FG. s. r. o sa špecializuje na uvedené služby a svoju odbornosť sa rozhodla vykonávať v Komárne a okolí, po dlhoročných skúsenostiach v zahraničí. Pri firme sa môžete tešiť zároveň aj na férový prístup, vysokú odbornosť, kvalitné služby a špičkovú komunikáciu.

Odbornosť na prvom mieste

Obklady a dlažby nie sú ničím, čo by si šikovný majster nevedel urobiť aj sám. Ale ak si potrpíte na kvalite, tak odborný tím s dlhoročnými skúsenosťami je niečo, čo bude to pravé pre Vás. Na základe vašich požiadaviek sa môžete na firmu obrátiť s kúpeľňami, chodbami, terasami alebo aj zámkovou dlažbou v exteriéri. Zabezpečujú tiež aj pokladanie štrkových kobercov na terasách rodinných domov alebo welnness centier s bazénmi. Vysoká odbornosť firmy sa tiež odzrkadľuje v podobe pokladania veľkoformátových obkladov. Obklady od 60 cm až do 150 cm si totiž vyžadujú znalosti, ktorými odborníci v Dom-stav disponujú. V prípade takýchto prác Vám naozaj nezostáva iné ako vybrať si dlažby alebo obklady a firma zariadi všetko ostatné za Vás!

Dom na kľúč? Žiadny problém!

Hľadáte odborníkov na stavbu Vášho vysnívaného rodinného hniezda? Firma Dom-stav sa špecializuje aj na kompletnú stavbu rodinných domov, ktorá je možná aj na kľúč. Pri stavbe rodinných domov firma využíva štandardné tehly alebo ytongy a rôzne iné materiály. Pri prvom stretnutí sa odovzdajú nákresy od objednávateľa v podobe nákresov v digitálnej alebo papierovej forme. Následne sa vypracuje cenová ponuka a dohodne sa spolupráca. Stavba domu na komplet zahrňuje základy, murovanie, strop a komín. Vo fáze kompletizácie firma zabezpečuje, v podobe subdodávateľov, aj odborníkov z oblasti vodoinštalácie, elektroinštalácie a strechy. Hotový dom môžete mať takto za tri až štyri mesiace.

Objednajte si služby Dom-stav ešte dnes

Napriek tomu, že firma pôsobí mlado, už počas svojho prvého roka sa môže pochváliť nemalými úspechmi. Obklady a dlažby pre rodiny aj firmy, alebo výstavbu rodinného domu pre Vás zabezpečí Dom-stav rýchlo a bez problémov. Firma prijíma malé aj veľké zákazky a ich služby je dobré si zarezervovať čím skôr, avšak najneskôr v predstihu dvoch až troch týždňov. Vám teraz už netreba urobiť nič iné ako zavolať na telefónne číslo +421 948 536 616 alebo napísať na mail tgregor@azet.sk Následne sa môžete tešiť na osobné stretnutie s majstrami, ktorí z vašich snov urobia realitu.