Šport 2013. 11. 04.

Zaslúžené víťazstvo volejbalistov na domácej palubovke

V 6. kole volejbalovej extraligy mužov komárňanský tím na svojej palubovke hostil mužstvo VKM Stará Ľubovňa. Vynikajúcou hrou domáci nováčik už dosiahol svoje druhé tohto sezónne víťažstvo.
Domáci začali vynikajúco. Servy sa im vydarili, takisto dobrá bola aj podsieťová hra. Prvú časť vyhrali v pomere 25:l6.
V druhom sete aj staroľubovčania zlepšili svoju hru, ale hráči VK Spartak vyhrali aj druhý set v pomere 25:20.
V záverečnej časti domáci už zápas nepustili zo svojich rúk, hrali vo výraznej prevahe a zaslúžene vyhrali záverečný set v pomere 25:l8 ako aj zápas na 3 : 0 na sety.
VK Spartak so svojimi dvomi víťazstvami a so 6-mi bodmi je na 5.mieste na tabuľke extraligy.

VK Spartak Komárno – VKM Stará Ľubovňa 3 : 0 ( 25 : 16, 25 : 20, 25 : 18 )

Nasledujúci zápas VK Spartak Komárno bude v Trenčíne 9.novembra 2013 o l4.30 h. proti mužstvu COP Trenčín.

(Foto: Peter Rigo)