Mix 2024. 05. 17.

Elegantné oblečenie aj počas bežných dní? Objavte najnovšiu módu v ZENNIE – House of style v Komárne

Pre aktuálne módne kúsky, elegantné príležitostné šaty, kostýmy a saká na stužkové, svadby, plesy či rôzne významné udalosti už nebude potrebné cestovať do okolitých miest. V Komárne na Palatínovej ulici totiž otvoril svoje brány ZENNIE –  House of style, ktorý v okolí nenájde svoju konkurenciu! Za zrodom tohto jedinečného módneho konceptu stojí podnikateľka Enikő Zsidek, ktorá v komárňanskom módnom svete úspešne pôsobí už 25 rokov a ktorej cieľom je udomácnenie elegantnej módy aj počas bežných dní.

Potrebu založenia konceptu „House of style“ s elegantnou módou pripisuje skutočnosti, že nie len samotná majiteľka, ale aj jej priatelia museli často cestovať do veľkomiest, aby si mohli osviežiť šatník najaktuálnejšími módnymi kúskami. „Vždy keď som hľadala oblečenie na výnimočné príležitosti, alebo aj trošku pestrejšie oblečenie na bežné dni pre môj štýl, tak som musela vycestovať do zahraničia,“ hovorí na úvod majiteľka ZENNIE.

Najnovšia spoločenská móda dostupná pre každého

Majiteľka Zsidek, samozrejme, portfólio prispôsobila každému, kto si chce na najbližšiu významnú udalosť dopriať trošku extravagantné ale predsa elegantné oblečenie. „V ZENNIE sú dostupné kúsky pánskej aj dámskej spoločenskej módy pre vek od 15 do 99 rokov. Jednoznačne sú kúsky vhodné na elegantné nosenie aj počas bežných dní, rôzne spoločenské udalosti ako napríklad svadby, stužkové, plesy a podobne,“ približuje majiteľka. Ako príklad ďalej uvádza, že zo širokej ponuky si budú môcť vybrať aj napríklad chlapci vo veku 14-15 rokov moderné slim fit obleky, mladé dievčatá zas šaty na stužkovú podľa najnovších módnych trendov, na svoje si príde aj mamička nevesty, družičky, moderná podnikateľka, ktorá by si chcela osviežiť svoj šatník o elegantný kostým ba dokonca aj žena v zrelom veku, ktorá môže vďaka výberu správneho oblečenia aj elegantne omladnúť! Mojím cieľom je poskytnúť našim zákazníkom oblečenie, ktoré nositeľovi dodá sebavedomie a pozitívne vyžaruje moderný a jedinečný štýl ZENNIE. Kolekciami od ZENNIE chcem dať ľuďom vedieť, že sa na nás môžu s dôverou obrátiť.“

Kompletný outfit pod jednou strechou

Profesionálny servis, široká ponuka, kvalitné produkty a aktuálne značky sú stavebnými piliermi podnikateľského modelu u Enikő Zsidek. Dôraz preto kladie aj na to, aby u nej zákazníci našli všetky potrebné doplnky pod jednou strechou pre dokonalý outfit počas ich výnimočného dňa. „V ZENNIE vieme zákazníkom zabezpečiť kompletný módny servis. Chlapom vieme dodať od manžetových gombíkov, cez kravaty, motýliky, spodnú bielizeň, košele až po slim fit obleky podľa najnovších trendov. Ženám zas veľmi ochotne poradíme nie len pri výbere správneho oblečenia na spoločenskú udalosť, ale vieme dodať aj vhodnú spodnú bielizeň z predajne Mr&Mrs Jeans Underwear na Palatínovej ulici 3 , kabelku alebo dokonca aj šperky z našej predajne Bags&More na Palatínovej ulici 9,“ vyzdvihuje všestrannosť konceptu ZENNIE majiteľka.

V prípade potreby úpravy šiat zakúpených v ZENNIE je možné využiť aj krajčírske služby, ktoré sú dostupné priamo v predajni – aj vďaka tejto službe nebudete musieť robiť ďalšie zbytočné cesty pre dosiahnutie vášho dokonalého outfitu.

V ZENNIE nenechajú nič na náhodu, kvalitný tovar pribúda na police predajne každý týždeň. Na moderný štýl a jedinečné portfólio dohliada samotná majiteľka, keďže Enikő považuje ZENNIE nie len za svoju prácu, ale je to aj jej hobby. Možnosť je aj na objednanie tovaru, ktorý nie je na sklade – táto služba je využívaná najmä družičkami, ktoré chcú mať podobné šaty – aj tieto šaty sú následne dostupné na predajni do jedného týždňa od objednania.

Koncept ZENNIE – House of style a aktuálnu ponuku si môžete prehliadnuť priamo v predajni na Palatínovej ulici v Komárne alebo na ich Facebookovej stránke. Klasická otváracia doba je od pondelka do piatka od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00, pričom je možnosť vyžiadať aj návštevu mimo otváracích hodín.