Mix 2022. 11. 14.

Exkluzívne kuchyne a interiér vyrobený v Komárne

Výroba nábytku alebo vytváranie atmosféry? V kuchynskom štúdiu COVIANI otvorenom v Komárne sa spája pohodlie a kreativita. Svojou funkciou a vzhľadom nás odlišuje od bežných, jej kuchynský nábytok sa snaží o sofistikovanosť a ponúka jedinečné riešenia v regióne. V Komárne ožívajú prvky interiéru, kuchynského nábytku a kuchynské štúdio funguje ako inkubátor inšpirácie, ktorý vám pomôže zorientovať sa medzi povrchmi, farbami a štýlmi.

Sme bombardovaní miliónmi impulzov, 21. storočie sotva ponúka únik pred neustálymi vplyvmi na naše zmysly, a tak je mimoriadne pohodlné uzavrieť sa pred vonkajším svetom zabalený v pohodlí domova. Predstavme si skutočnosť, že vytvorením ekosystému z miestností vytvoríme možnosť relaxu v uponáhľanom každodennom živote. Priestory, v ktorých sa môžeme zregenerovať bez rušenia, je náš pokoj podporený použitím materiálov, textúr, farieb, svetla a vizuálov.

To motivovalo k založeniu spoločnosti COVIANI, s cieľom postaviť výrobu nábytku do nového svetla a poskytnúť trvalú kvalitu, to všetko v tejto regióne, v spojitosti s prvkami zmiešanými mladistvým elánom a inovatívnym duchom. V oblasti kuchýň navrhujú a vyrábajú konfigurovateľný nábytok, ktorý sa dá jednoducho a rýchlo prispôsobiť podľa potrieb a požiadaviek. Myšlienkou je prepašovať prírodu medzi štyri steny, čo umocňuje starodávny komfort a poskytuje odolné, no zároveň pútavé povrchy. Bezchybná realizácia nápadov je zaručená viac ako 20-ročnými skúsenosťami vo výrobe nábytku.

„Podmienky útulného domova a praktickej kuchyne si každý vykladáme inak. So svojimi zmyslami sme v neustálej interakcii s naším fyzickým prostredím. Intímne, kreatívne priestory priaznivo ovplyvňujú našu náladu, náš duševný a fyzický stav a môžu sa tak prejaviť aj naše osobnostné hodnoty. Naším cieľom je preto vytvoriť potrebnú podporu v službách osobných nápadov,“ povedal Balázs Ferencz, zakladateľ COVIANI.

Naše staré mamy naozaj vedeli, že starostlivo pripravované jedlo je aj projekciou starostlivosti a kuchyňa je kvasom rodiny, ktorý má silu vytvárať spoločenstvo. Tento prístup má dodnes v talianskych domácnostiach popredné miesto, „la cucina“, čiže kuchyňa, je epicentrom domova, ktorý určuje aj trendy a trh. Komárňansky tím preto spolupracuje okrem iných aj s talianskymi, francúzskymi a nemeckými výrobcami, aby sa do ich nábytku prepašovali inovatívne kuchynské mechanizmy a technológie.

Kuchyňa je v konečnom dôsledku určujúcou miestnosťou priestoru, s ktorou domov tvorí súvislý celok a stáva sa nadčasovým. Takto sa stáva neoddeliteľným celkom s interiérom. A keďže sa trendy z roka na rok menia, mali by sme sa zamyslieť nad odolnými riešeniami nábytku, ktoré nezodpovedajú súčasnej móde, ale predovšetkým našim vlastným potrebám a predstavám.

Tú zabezpečuje COVIANI, ktorá po predchádzajúcej konzultácii víta záujemcov o inšpiráciu vo svojom  v Komárne každý deň v týždni. Ak chcete vidieť, ako ožívajú najnovšie trendy, zastavte sa na lahodnú kávu a upustite uzdu svojej fantázii. Okrem umiestnenia ich produktových paliet ponúka ich showroom aj bezplatné dizajnérske služby, počas ktorých pomáhajú realizovať nápady priamo na mieste. Pre rezerváciu termínu navštívte webovú stránku spoločnostiwww.coviani.sk.