Mix 2013. 12. 13.

Exkluzívny obchod Sugarbirdu v Komárne

Sugarbird je jeden uskutočnený sen. Maďarská značka vznikla s cieľom, aby vytvorila takú módnu kolekciu, ktorá sa svojou jedinečnosťou, kvalitou, materiálom a vzhľadom vyrovná zahraničným módnym značkám. V stále sa obnovujúcej kolekcii si náročné ženy každej vekovej kategórie nájdu pre seba tak príležitostné, ako aj každodenné oblečenie. Pre nich je dôležité, aby sa ženy v ich šatách mohli cítiť vždy ženami.

sugabirdModely predvádzajú najznámejšie a najkrajšie modelky, ktoré svojim zovňajškom, ale aj nápadmi spestrujú kolekcie. Nápad spolupracovať so známymi tvárami show biznisu je už v zahraničí osvedčeným zvykom, najlepšími príkladmi na to sú Madonna, či Penelope Cruz.
Z času na čas okorenia ponuku špeciálnymi a sezonálnymi prvkami, ako napr. „Love“ kolekcia, alebo jedinečnými šperkami, ktoré k modelom a na základe spoločných predstáv zhotovuje známa šperkárska firma.

V Komárne nedávno otvorený obchod Sugarbirdu nájdete na Palatínovej ulici 5. Mimo bežnej otváracej dobe, teraz cez adventné víkendy v sobotu i v nedeľu, 14.-15., a 21.-22. decembra v čase 9.00 – 12.00 hodín čakajú svojich vážených kupujúcich s 20 %-nou zľavou.

sugabird2