Fotky 2012. 07. 04.

FOTO: Wellness Hotel Patince otvoril letnú sezónu vo veľkom štýle

Wellness Hotel Patince privítal letnú sezónu 2012 vo veľkom štýle a aj vďaka počasiu bude v podobnom duchu zaručene pokračovať počas celého leta. 

Wellness Hotel Patince ponúkol svojim návštevníkom vystúpenia spevákov, ktorých sme spoznali vďaka populárnym speváckym súťažiam na oboch brehoch Dunaja. Boli nimi známy účastník maďarského X-Factor Tibor Gyurcsík, slovenským reprezentantom bol držiteľ platinovej platne Miro Jaroš.  Víkendový pobyt spestrili hosťom súťaže tak v sobotu, ako aj v nedeľu. Do futbalového turnaja, či iných pretekov  sa zapájali najmä najmladší, mnohí tiež ocenili kurz v tancovaní samby, či tradičného hawaiiského hula tanca.

Populárne sú najmä tobogány. Tieto tri sú úplne nové!

Koncerty skupín Larry & Comeback, Playground, ale aj spomínaných spevákov si hostia Wellness Hotela Patince vychutnávali prevažne z osviežjúcich vôd priľahlých bazénov. K vnútorným a vonkajším v areáli Wellness Hotela pribudli bazény priľahlého Termálneho kúpaliska, ku ktorým majú od tejto letnej sezóny voľný prístup všetci, ktorí si zakúpia vstup do bazénového sveta Wellness Hotela Patince.

Do kurzu v samba tanci sa zapájali nielen ženy ...

Spolu tak počas celej letnej sezóny návštevníkom Wellness Hotela Patince ponúkajú celkovo desať jedinečných vnútorných a vonkajších bazénov. K dokonalosti ich vyšperkovali pomocou  štyroch tobogánov, z ktorých tri sú úplnou novinkou. Hostí čakajú v lete celodenné animácie pri vonkajších bazénoch, nová práve dokončená oddychová zóna s prírodnými slnečníkmi, ale aj skvelé ponuky, medzi ktoré patrí 20% zľava na vstup do bazénového sveta pre lokálnych návštevníkov z okresov Komárno a Nové Zámky.

[nggallery id=32]

Vyjadrite svoj názor