Mix 2016. 05. 24.

Fresh Döner prvý Street Food v Komárne!

Bufet Fresh Döner Komárňania poznajú už dávno. Po desať rokov ponúkajú chutné hamburgery, kebab a iné jedlá svojim zákazníkom. Prednedávnom však svoje služby vynovili. K značke Fresh Döner sa dostal aj prívlastok Street Food. O čo ide a prečo je prvýkrát v meste takáto služba, sme sa porozprávali s Györgyom Csoroszom.

Aký je rozdiel medzi Fast Foodom a Streed Foodom?

Oba druhy stravovania vymysleli preto, aby ľudia nemuseli dlho čakať, ako v reštaurácii. Počas obednej prestávky by chceli rýchlo zjesť niečo chutné, podľa možnosti aj lacno. Povedal by som, že  rozdiel je v kvalite surovín. Kým väčšina fast foodov ponúka vopred balené a mrazené potraviny, v street food sa varí z čerstvého mäsa, zeleniny a iných ingrediencií.

Döner-3 (Custom)

Dokážu ale udržať rýchlosť obsluhy?

Ráno kúpime čerstvé kuracie mäso, ktoré ja marinujem, obaľujem alebo iným spôsobom pripravím. Toľko, o koľkých si myslíme, že sa v ten deň minie. Na ražeň ku gyrosu pridávame mäso. K jednému druhu hamburgeru nameliem mäso a pečiem v okrúhlych formách. Aj syr obaľujeme my. Takto vždy zaručene vieme, čo naším klientom ponúkame – pri vopred pripravenom jedle nevidíme pod jeho obal.

Döner-2 (Custom)

Prečo je to všetko dôležité? Prečo tá zmena?

Chcel by som vedieť, čo sa na môj tanier dostane, ale tiež to, čo sa dostane von z môjho bufetu. Dobrá kvalita a čerstvé ingrediencie sú dôležité. Dnes sú už aj hostia nároční, a my musíme ísť s dobou. Jedlá ponúkame s veľkým množstvom zeleniny, šalátu, samozrejme, podľa požiadavky.

Dá sa jedlo u vás aj zabaliť?

U nás zakúpené jedlo balíme do hermeticky uzatvorenej škatule: nažehlíme na ňu fóliu. To garantuje, že sa počas cesty neotvorí a nedostanú sa do nej nečistoty. Aj príbory máme hygienicky balené. Sú dobrej kvality, plastová lyžička, vidlička a obrúsok sú vopred balené. Tým je zaručené, že sa k príboru, ktorým budeme jesť nedostala cudzia ruka. Vo Fresh Döner Street Food si myslíme, že aj pouličná strava môže byť kvalitná. Každý si zaslúži dobré jedlo. Aj ten, čo sa stravuje v reštaurácii, ale aj ten, ktorý sa naje v pouličnom bufete.

Ak chcete vyskúšať novú kvalitu, jedlo si môžete objednať na tel. č.: a 0917 550 550!

Viac informácií na stránke www.donerkn.sk!

Döner-1 (Custom)

Döner-4 (Custom)