Šport 2011. 08. 08.

Futbalisti KFC si doniesli 3 body Jaslovských Bohuníc

Sezóna sa pre KFC začala ako z veľkej knihy – porazili bývalého účastníka II. ligy – Jaslovské Bohunice.

Futbalisti komárňanského KFC vstúpili do sezóny naozaj razantne a potvrdili slová manažéra Nagya o tom, že Komárno nemieni hrať druhé husle. Naopak, úloha štatistov v prvom kole prischla domácim Jaslovským Bohuniciam. A hneď od prvých minút!

Už v siedmenj minúte otvoril strelecký účet sezóny 2011/2012 Tomáš Kóša. Súper sa z takto rýchleho nástupu dlho spamätával a po takmer polhodine hry prišla druhá rana – gól Szóráda a už chvíľu na to dokonal prvopolčasovú skazu domácich Gonzáles.

V druhom polčase sa zápas už prakticky len dohrával – Komárňania s prehľadom hrali svoju hru, Uzola pridal aj štvrtý gól. Domáci korigovali stav zápasu až v samom závere, no na viac počas celého zápasu nemali. V zápase pred chudobnejšou diváckou kulisou si naši bezpečne postrážili náskok z prvého polčasu, mohli si dokonca dovoliť nepremeniť penaltu.

ŠK Blava Jaslovské Bohunice – KFC Komárno 1:4 (0:3)
góly :
7 min. Tomáš Kóša (0:1), 32 min. Csaba Szórád (0:2), 39 min. Jozef Gonzáles (0:3), 70 min. Štefan Uzola (0:4) a 85 min. Radovan Pilíšek (1:4)

Presne, ako povedal manažér KFC Tomáš Nagy, “myslím si, že lepšiu pozvánku na sobotňajší zápas o 17.00 sme nemohli vymyslieť. Takže nás príďte povzbudiť.” My súhlasíme – v sobotu 13. augusta nás čaká zápas druhého kola proti Palaríkovu.