Šport 2012. 04. 18.

Highlanders stále na postupovej pozícií!

Komárňasnkí Highlanderi odohrali ďalší zo svojich dôležitých zápasov na domácej palubovke o postup do 1.ligy so súperom z Topoľčian.

Prvý polčas bol vyrovnaný, veď ani jednému z tímov sa nepodarilo odpútať sa a ísť do bodového trháku. Víťazstvo na svoju stranu priklonili lepší Komárňania až v tretej štvrtine. Náskok 16 bodov už vyzeral byť dostatočný na to, aby chalani dotiahli zápas do víťazného konca. Topoľčany ešte dokázali korigovať, no to nemohlo stačiť na rozbehnutých hráčov Komárna. Tí dotiahli zápas do víťazného konca v pomere 72:60 a udržali sa na postupovom prvom mieste.

Posledným krokom bude zápas v Trenčíne, ktorý už ako jediný môže ohroziť Komárňanov. Džte chalanom palce už túto sobotu!

Highlanders Komárno – BK Domov Topoľčany 72:60 (17:10, 18:16, 24:17, 13:17) Uňatinský 22, Farkas 16, Bordács 9, Szarvas 7, Kasznár 7, Kablár 7, Sukola 2, Jančo 2