Mix 2023. 12. 18.

Hľadáte dokonalú silvestrovskú párty? Nájdete ju v Coool BARe!

Vynovený Coool BAR prináša do Komárna samé novinky! Po úspešnej letnej sezóne si team Coool BARu pripravil pre milovníkov kokteilov, hudby, dobrej nálady a zábavy dokonalé zavŕšenie roka 2023 v podobe silvestrovskej párty v Komárne.

Je čas urobiť v Komárne poriadnu silvestrovskú párty! Rozlúčka s koncom roka sa bude niesť v znamení zlatej farby, tradičných pokrmov a dokonalej párty hudby v sprievode DJ. Grosso. Na silvestrovskej párty roka v Coool BARe budú dostupné sendviče, zákusky, pagáče, prosseco a po polnoci do portfólia pribudne aj tradičná kapustnica.  

„V každom podniku je Silvester zavŕšením roka a zároveň kráľovnou podujatí. My pre zákazníkov pripravíme príjemnú atmosféru a garantovanú zábavu. Veríme, že sa počas tejto zábavy budeme môcť spoločne patrične rozlúčiť so starým rokom a privítať rok 2024, ktorý bude určite šťastný a plný úspechov,“ približuje Richard Kneizel.

Moderný vynovený Coool BAR už oslovil nejedného návštevníka svojím útulným interiérom a priestrannou terasou. Priestor si obľúbili nie len kvôli moderným kokteilom od certifikovaných barmanov, rôznym akciám a ale aj priestorom, ktoré aj napriek tomu, že sú fajčiarske, vôbec nie sú cítiť po cigaretovom dyme.

„Aj touto cestou by som chcel vyjadriť vďaku za našu prvú sezónu, ktorá bola úspešná. Ďakujeme stálym i novým zákazníkom, ktorí nás navštevujú a šíria svoje pozitívne dojmy z nášho baru. Našou prioritou je to, aby sa zákazníci cítili dobre a boli spokojní,“ dodáva Richard na záver.

Lístky na silvestrovskú párty je možné zakúpiť priamo v Coool BARe na adrese Špitálska 1953, Komárno v predpredaji za zvýhodnenú cenu 40€. Vstupné zahrňuje sendviče, štrúdle, pagáče, prosseco a kapustnicu po polnoci. Rezervácia je možná na telefónnom čísle +421919294437, cooolbarkn@gmail.com.