Mix 2021. 08. 30.

Hľadáte kvalitné umytie pre svoje auto? V Cool Wash ho nájdete každý deň počas roka!

Dobrý šofér vie, ako sa o svoje auto dobre starať a ono sa mu odvďačí množstvom šťastných a bezpečných kilometrov. Začať môžete napríklad v novootvorenej samoobslužnej auto-umyvárni Cool Wash v Komárne pri KORZE na ulici Á. Jedlíka. Vaše auto tam získa lesk vďaka vysoko kvalitnej technológii od firmy BRERA v kombinácii s najlepšími saponátmi a voskami, ktoré okrem čistoty zabezpečia šetrné aj ekologické ošetrenie zovňajšku vášho auta.

Ak hľadáte nielen niečo nové, ale zároveň aj kvalitné v oblasti auto-umývania, tak Cool Wash bude niečo pre Vás! V novootvorenej samoobslužnej auto-umyvárni majú zákazníci k dispozícii až päť boxov, ktoré zaručia rýchly chod a stále voľné miesto. V každom boxe je dostupná technika špičkovej kvality, ktorá pre auto zaručí maximálnu čistotu a starostlivosť v podobe šiestich programov a to až 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Dokonalá čistota pre vaše auto vďaka šiestim programom

Postupnosť programov je pri auto-umyvárni tohto typu dôležitá. Umývanie sa začína pri diskoch, nasleduje jedinečnou super aktívnou penou, ktorá očistí akékoľvek nečistoty na celom aute. Následný program s názvom Mikroprášok vyčistí aj silnejšie a odolnejšie nečistoty a tiež pozostatky rôzneho hmyzu aj okolo kolies. Oplach pred voskom slúži na zabezpečenie dlhodobého sviežeho vzhľadu a na záver nasleduje oplach osmotickou vodou, ktorá je očistená od chlóru a tak nevytvára na aute nežiaduce biele fľaky. Pri jednotlivých boxoch sú nápomocné aj textové a grafické návody, ktoré jednoznačne uľahčia prácu pri čistení auta.

Komfortné čistenie do posledného detailu

Pre zvýšenie komfortu a čistoty je dostupná možnosť vysávania interiéru, využitia čierneho postreku pre lepší vzhľad pneumatík a použitia interiérového parfumu s príjemnou vôňou. V okolí auto-umyvárne je dostupných až osem parkovacích miest, ktoré zaručia komfort a priestor pre záverečné dočistenie áut zákazníkov. Pohodlie predstavuje aj možnosť premeny papierových bankoviek na žetóny, pričom jeden žetón je v hodnote 50 centov. Výhodou nominálnej hodnoty žetónu je variabilnosť jeho použitia – rovnako ho použijete na umytie ako aj na vysávanie auta.

Prioritou firmy Cool Wash, s.r.o. ako prevádzkovateľa je zabezpečiť maximálnu spokojnosť cestou komfortu a vysokej kvality pod jednou strechou. Preto spojila sily s renomovanou firmou BRERA, ktorá ako dlhoročný výrobca a predajca zaručuje najnovšie a najkvalitnejšie produkty. Neustálym záujmom o nové trendy v kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami zaručuje inovácie pre spokojnosť zákazníkov. Auto-umyváreň Cool Wash si popri inom pripravila aj jedinečnú akciu: v nedeľu 5. septembra bude totiž umývanie auta ZDARMA. Viac informácií nájdete na www.coolwash.sk