Mix 2020. 06. 11.

Hľadáte kvalitný autoservis? Procar Servis Vás osloví proklientským prístupom a komplexnými službami

Určite sa už aj Vám neraz stalo, že ste potrebovali opraviť svoje auto. Väčšinou ste sa obrátili na otca alebo mechanika na konci ulice, u ktorého ste odparkovali auto a nevedeli ste čo je vlastne problém, koľko Vás to vyjde a kedy vlastne dostanete späť svoje auto. Na rozdiel od tohto zastaraného prístupu, Vás chalani v Procar Servise povedú cestou Vášho auta od prvého kontaktu až po dokončenie práce.

Vaše auto Vám slúži každý deň a preto je dôležité, aby ste mu dopriali tú najlepšiu opateru aká je dostupná. Ak nemáte skúsenosť s automechanikmi, tak Vaše cesty budú pravdepodobne viesť na sociálne siete, kde môžete naraziť aj na chalanov z Procar Servisu. Prostredníctom messengeru alebo telefónneho čísla stručne opíšete svoj problém a v priebehu nadchádzajúcich dvoch až troch dní už aj budete môcť doviezť svoje auto do priestorov servisu v obci Iža, ktorá sa nachádza len 9 kilometrov od Komárna.

Proklientský prístup

V priestoroch servisu Vás privíta dvojica majiteľov – Kristián a Peter so svojimi ďalšími dvoma kolegami. Chalani si vypočujú Váš problém a ich prvá cesta povedie k Vášmu autu, ktoré skontrolujú, a k počítaču, kde urobia diagnostiku vozidla. Odborníci následne ozrejmia problém a za vašej prítomnosti vyhľadajú súčiastky, ktoré si následne vyberiete podľa preferencií alebo cenových relácií. V závistlosti od problému sa prispôsobí dĺžka práce na vozidle, ale v prípade výmeny motorového oleja alebo iných menších prácach, je možné si auto odniesť aj na počkanie. Po dokončení prác Vás v servise bude čakať opravené vozidlo, pričom Vás chlapci obozrejmia s procesom práce, výmenou súčiastok a v prípade potreby zabezpečia pre vaše vozidlo aj technickú a emisnú kontrolu. Vaše auto tak môže byť komplexne vybavené na jednom mieste.

Komplexné služby

Procar Servis ponúka od roku 2017 okrem klasických služieb v autoservsie aj opravu a výmenu čelného skla, leštenie a renováciu laku a leštenie svetlometov. Toto všetko ponúka servis pre vozidlá do 3,5 tony, vrátane dodávok a terénnych áut. Okrem toho tu môžete využiť aj služby pneuservisu, ktoré predstavujú výmenu pneumatík, výmenu kolies a objednávku diskov. Doprajte tak svojmu vozidlu kvalitné služby, ktoré vďaka komplexnosti ušetria aj Váš čas a financie. Odborníkov tak nájdete na sociálnych sieťach Facebook a Instagram pod názvom Procar Servis, alebo osobne na adrese Iža 777, čo je pri ceste z Komárna prvá odbočka do ľava, za tabuľou obce. Kontaktovať ich môžete aj na telefónnych číslach +421 915 756 011, +421 915 647 266 alebo prostredníctom emailových adries varga@procarservis.sk alebo takacs@procarservis.sk.