Šport 2014. 12. 11.

Hor sa na ľad!

Koncom novembra otvorili v Komárne Zimný štadión na Alžbetínskom ostrove, ktorý je otvorený cez týždeň od 8 do 17,30 hodiny, cez víkend od 10-tej do 18 hodiny. Tí, ktorí sa rozhodnú postaviť na korčule je určite dobrou správou, že cena vstupeniek zostala na úrovni minulého roku – dospelí zaplatia 2,50 eur, deti do 15 rokov a dôchodcovia 1,50 euro si môžu zakorčuľovať.

Počas celej sezóny, ktorá dúfajme vydrží až do konca februára, každý piatok od 20 hodiny do 22,30 hodín môžu prežiť jedinečný zážitok tí, ktorí si chcú zašportovať alebo si zorganizujú jedinečný program na zimný večer, veď v Komárne je možnosť na nočné korčuľovanie. Na nočné korčuľovanie je všeobecné vstupné.

13. decembra, v sobotu na štadióne sa uskutočnia celodenné majstrovstvá v hokeji, na ktoré srdečne očakávajú divákov. Na fanúšikov hokeja určite čakajú veľmi vzrušujúce a dobré zápasy. V sobotu večer však na ľadovej ploche sa začína tanec a super diskotéka na Alžbetínskom ostrove. Večer o 19 hodine sa začína Nočné korčuľovanie s Mikulášom, na ktoré taktiež stačí zakúpiť všeobecné vstupné.

Na ľad za symbolické 1 euro môžu chodiť po predbežnej dohody cez deň deti z materských a základných škôl, čo je vynikajúca možnosť na to, aby sa deti aj v zime pohybovali na čerstvom vzduchu.