Šport 2011. 06. 14.

HYUNDAI POWER FEST 2011

Slovenská šprintérska asociácia Vám predstavuje 4. kolo slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov a ste pozvaní!

Siedmy ročník šprintérskeho šampionátu organizovaného SŠA pozostáva zo šiestich majstrovských kôl je vypísaný v triedach: automobily Street, automobily Profi a motocykle. Boj o majstrovské body zaručí silnú účasť kvalitných posádok z domova i zahraničia a prinesie so sebou napínavé duely špeciálov a taktiež cestných vozidiel.

Šampionát SŠA, ako jediný v SR zabezpečí pretekárom profesionálnu, plne automatizovanú šprintérsku časomieru s výstupom „timeslip“ a veľkoplošnými displejmi s homologizáciou NHRA.

Tuningový zraz sa takisto ako disciplína vyhodnocuje, udeľujú sa poháre v 7 kategóriach. Vodičov áut značky Alfa Romeo čaká BEZPLATNÝ vstup, vyhradené parkovisko, darčeky, súťaže a extra kategória v rámci šprintérskeho preteku s vyčlenenými jazdami.

Cieľová rovinka a paddock Slovakia Ringu teda ožije drag racingom a tuningom, návštevníci uvidia stovky nádherných, vyleštených, upravených vozidiel, neuveriteľné auto hifi zástavby, pekné baby, nadupané motorky, tuningový jarmok, kvalitné občerstvenie a luxusné autá.

Ďalšie informácie nájdete na www.zrychlenie.sk, kontakt: zrychlenie@zrychlenie.sk

Termín: 5. júl (utorok – štátny sviatok) 2011
Miesto: Slovakia Ring, Orechová Potôň
Program:
9.00:  otvorenie brán
od 9.00 : registrácia štartujúcich v disciplíne šprint na 1/4 míle (402m)
od 10.00: kvalifikácie – šprinty (nelimitovaný počet jázd!)
14.00-14.30 : finálové jazdy – šprinty motocykle
14.45 : vyhlásenie víťazov a odovzdávanie cien – motocykle
16.30 : ukončenie registrácie – autá
17.30 : finálové jazdy – šprinty autá
18.10 : vyhlásenie víťazov a odovzdávanie cien – autá
9.00 – 19.00 : tuningový zraz ( leštenkárske parkovisko )

Atrakcie: Streetfighter show v podaní maďarského mnohonásobného šampióna a rekordmana, Vojna dragstrov – exhibičné jazdy dvoch špeciálov s výkonom 1500 koní, dB Drag & Bass race – profesionálne meranie decibelov audio sústav, tuningový zraz v paddocku ringu, oficiálny zraz Alfa Romeo

Vstupné: 8€ /osoba + v cene energetický nápoj BOMBA!, deti do 10 rokov, dôchodcovia a ZŤP ZDARMA!
Štartovné: 7€ /vozidlo (nelimitovaný počet meraných jázd + finálové jazdy!!!)