Mix 2014. 01. 13.

Je väčší poklad ako zdravie?

V dnešnej dobe nie sú pojmy ako kulturistika, aerobic, aktívny a zdravý životný štýl iba modernými výrazmi, v skutočnosti nimi naplňame svoje telo aj dušu zdravým a štastím. Vyobrazenie dnešného človeka v médiách a magazínoch posilňuje potrebu starať sa o svoje telo.

Historické centrum Komárna sa stalo bohatším o nové centrum zdravia. V polovici novembra ho slávnostne otvorili na Župnej ulici (medzi predajňou Atti a Delikatesso) pod názvom Bodybulldozer.
Historické centrum Komárna sa stalo bohatším o nové centrum zdravia. V polovici novembra ho slávnostne otvorili na Župnej ulici (medzi predajňou Atti a Delikatesso) pod názvom Bodybulldozer.

Od prelomu tisícročia sa objavil rýchlo rastúci dopyt po rôznych zdravotných strediskách a fitnescentrách, ako aj po výživových doplnkoch. Prispôsobenie sa novým trendom prinieslo so sebou rastúcu obľúbenosť rôznych výživových doplnkov (proteíny, objemové prípravky, aminokyseliny, kreatíny, náhrada stravy, energizéry, vitamíny, spaľovače tukov a ďalšie výživové doplnky) kde spotrebitelia uvedených produktov najčastejšie pravidelne užívajú kombináciu 2-3 produktov. Ich použitie sa v posledných rokoch stalo takmer samozrejmosťou, nielen medzi kulturistami, športovcami, a ľuďmi, ktorí vykonávajú tažkú fyzickú prácu. Po uvedených výživových doplnkov siahajú aj mladí ľudia a ľudia s aktívnym životným štýlom. Mladých, ale aj starších, ktorých prioritou je pravidelne sa starať o svoje zdravie.

bodybulldozer-logo-WEB

Spoločnosť Bodybulldozer vznikla na základe iniciatívy ľudí, ktorí chcú podporovať naše spoločné záujmy a ciele. Majiteľ spoločnosti Bodybulldozer ju nezaložil len s cieľom zamerať sa na predaj výživových doplnkov, ale ako zástanca zdravého životného štýlu sa snaží podporiť a poradiť každému a ušiť mu na mieru podľa potrieb a požiadaviek každého. Filozofia spoločnosti znie: Všetko pre zákazníka. A to v poradenstve a aj v ponuke produktov spoločnosti Bodybulldozer.

Spoločnosť Bodybulldozer ponúka dve dlhodobo existujúce dominantné značky výživových doplnkov ( Scitec Nutrition, BiotechUSA ). Vďaka efektívnej spolupráce s fitnescentrami je možné využiť aj komplexné služby pre záujemcov, ako osobné treningy a k tomu vytvorenie špecialneho jedálnička. Neustále sa obnovujúcou a rozšírujúcou ponukou a prebiehajúcou akciou si každý zákazník nájde svoj produkt podľa značky, množstva, chute a účinnej látky.

bodybull2

Vyskúšaj a zaži filozofiu Bodybulldozer. Navštív centrum zdravia v Komárne na Župnej ulici 7 (medzi predajňou Atti a Delikatesso), kde Ťa čaká príjemná atmosféra a pestrá paleta výživových doplnkov.

Každý je srdečne očakávaný, či mladý, starší, cieľavedomý, nerozhodný, začiatočník, pokročilý alebo profesionálny športovec. Pozorne sleduj naše aktivity, profil na facebooku, reklamy a navštív predajňu Bodybulldozer!

Vyjadrite svoj názor