Mesto 2022. 10. 18.

Objednávka taxi a sledovanie trasy vozidla? Vďaka BORT aplikácii od City Taxi už aj v Komárne!

Dajte zbohom nekonečnému čakaniu a neistote pri objednávke taxi služby. V Komárne sa totiž objavila absolútna novinka v okrese – aplikácia pre online objednávku taxi služby od spoločnosti City Taxi, ktorá prináša revolúciu v danej oblasti!

Bort, tak jednoducho a stručne sa nazýva aplikácia od spoločnosti City Taxi, ktorá sa rozhodla svojim zákazníkom zjednodušiť objednávku a samotné cestovanie ich taxíkmi. „V Komárne sme objavili obrovskú dieru v službách, ktoré ponúkajú taxi spoločnosti. Zákazníci si zaslúžia pohodlie a komfort nie len počas samotnej cesty taxíkom, ale aj počas objednávky,“ hovorí na úvod Adam Vajlik od City Taxi. Po mesiacoch testovania a usilovnej práce vývojárov tak svetlo sveta uzrela jednoduchá avšak veľmi prehľadná a priateľská aplikácia pre objednávku taxi služby, ktorá je dostupná k stiahnutiu z App Store aj Google Play na stránke www.bort.sk.

Jednoduchá inštalácia, prehľadná komunikácia

Samotné spustenie aplikácie si vyžaduje len pár krokov: stiahnutie aplikácie Bort, povolenie zapnutia služby GPS a vyplnenie základných údajov v aplikácii. Následne je vaša úloha veľmi jednoduchá. Ak sa rozhodnete pre cestu vďaka aplikácii Bort, tak vám stačí prostredníctvom mapy zadať adresu, kam chcete cestovať, odošlete vodičovi objednávku a aplikácia vám nájde vodiča, ktorý je k vám najbližšie. „Aplikácia je zároveň aj istým komunikačným prostriedkom medzi vodičom a klientom. Na jednej strane môže klient hneď na začiatku objednávky zadať správu pre vodiča, vďaka čomu si vie rezervovať službu aj na presný dátum a čas, na druhej strane môže aj taxikár informovať klienta napríklad o meškaní, ak by sa počas jeho cesty vyskytli nejaké obmedzenia,“ informuje o praktickosti aplikácie Adam Vajlik zo City Taxi.

Trasovanie taxíka a pohodlná platba na mieste

„Vďaka prehľadnej aplikácii má zákazník možnosť sledovať polohu svojho taxíka na mape.“ Už nikdy viac tak nebudete musieť čakať na taxík vonku v daždi alebo snehu, nakoľko je aplikácia inovatívna aj v tejto oblasti. Aplikácia zároveň funguje aj ako „archív“ jednotlivých ciest, vďaka čomu si jednoduchšie zapamätáte jednotlivé adresy. A ako prebieha platba za cestu? Jednoducho, klasicky u vodiča v hotovosti 😊

Európsky štandard taxi služieb tak už nie je v Komárne len snom, objavte praktickosť aplikácie Bort už počas svojej najbližšej cesty taxíkom!