Región 2012. 11. 27.

Jubilejný 40. supermarket otvorí Tesco v Hurbanove

Bratislava, 27. novembra 2012 – Zajtra, 28. novembra 2012 o ôsmej hodine ráno, privíta spoločnosť Tesco Stores SR, a. s. prvých zákazníkov v novom supermarkete v Hurbanove. Táto 133. obchodná jednotka Tesco na Slovensku sa nachádza v centre mesta na Komárňanskej ulici vedľa Daňového úradu. Predajňa bude slúžiť zákazníkom sedem dní v týždni od 6:00 do 22:00 hod. Spustením prevádzky supermarketu prinieslo Tesco obyvateľom Hurbanova a okolia priamo 19 nových pracovných miest.

Nový supermarket ponúkne zákazníkom na predajnej ploche 800 m2 široký sortiment prevažne potravinového tovaru. Okrem čerstvých potravín s dôrazom na zeleninu a ovocie budú v ponuke aj mliečne výrobky, pečivo, balené mäsové výrobky, nápoje alebo mrazené výrobky. Z nepotravinového tovaru si kupujúci môžu vybrať napríklad kozmetiku, drogériu, elektro doplnky, alebo sezónny vianočný tovar, najmä hračky a dekorácie. Zákazníci nájdu v predajni tiež dennú tlač, čerstvé kvety a tovar na rýchle občerstvenie. V zóne chleba a pečiva čaká na zákazníkov široký výber čerstvých produktov od osvedčených slovenských výrobcov vrátane pečiva od výrobcu priamo z regiónu – pekáreň KONDOR. Ponuku mäsa a lahôdok doplní priamo v supermarkete partnerská spoločnosť Novák. Pre zabezpečenie pohodlného nákupu poslúži zákazníkom aj 60 parkovacích miest, z ktorých tri miesta sú pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a jedno pre rodiny s deťmi.

 „Na zákazníkov v Hurbanove sa už tešíme. S mojím tímom urobíme všetko preto, aby sme boli ich obľúbenou predajňou v meste. Nájdu u nás príjemné nákupné prostredie, vynikajúce akciové ceny a samozrejme kvalitné a bezpečné potraviny. Množstvo príležitostí ako ušetriť, vrátane obľúbenej karty Clubcard, ktorú určite odporúčam,“ povedal pri príležitosti otvorenia manažér supermarketu Igor Labai.

Slávnostnému prestrihnutiu pásky bude už tradične predchádzať odovzdanie niekoľkých darov organizáciám z miestnej komunity. Z rúk manažéra supermarketu si finančný dar v podobe symbolického šeku prevezme Rodičovské združenie pri Základnej škole Hurbanovo na Námestí Konkolyho-Thege. Získané prostriedky použije na kúpu pomôcok a potrieb pre výchovno-vzdelávaciu krúžkovú činnosť školy. Dar v podobe reflexných viest pre vyššiu bezpečnosť detí počas prechádzok dostane miestna Materská škola na ulici Nový diel 50.

Supermarket Tesco Hurbanovo – základné fakty:

  • Jubilejný 40. supermarket a celkovo 133. obchodná jednotka na Slovensku

  • slávnostné otvorenie dňa 28. 11. 2012 o 8:00 hod.

  • predajná plocha supermarketu – 800 m2

  • rýchly servis a široký sortiment výrobkov každodennej potreby

  • čerstvé aj trvanlivé potraviny

  • 5 400 druhov výrobkov v ponuke

  • štyri pásové pokladne

  • 60 parkovacích miest, z toho tri pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a jedno pre rodiny s deťmi

  • čas predaja Supermarketu Tesco od 6:00 do 22:00 hod. sedem dní v týždni

  • 19 nových pracovných miest

 


Spoločnosť Tesco Stores SR, a. s., člen Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 133 obchodov, z toho 5 obchodných domov, 26 expresov, 62 hypermarketov, z toho 8 Extra, 40 supermarketov a 18 čerpacích staníc. Prevádzkuje tiež dve distribučné centrá na potraviny v Beckove a v Prešove a štyri obchodné centrá Galéria v Bratislave-Lamači, Trnave, Nitre a Dunajskej Strede, v ktorých je vyše 150 obchodov so zameraním najmä na módu, obuv, doplnky, ako aj široké spektrum služieb vrátane občerstvenia a možností zábavy najmä pre deti. So svojimi vyše 9 700 zamestnancami patrí spoločnosť Tesco k najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu a stať sa obchodom pre všetkých.