Blog 2010. 10. 07.

Kedy sa Fica niekto spýta, prečo s nami neustále vyj… ?

Keď sa na scéne objavil SMER a Mr. Prací prášok Róbert, bolo jasné, že je zle. Ak by totiž Róbert mal jedinú úprimnú snahu spraviť niečo pre Slovenkú republiku, nesprával by sa tak, ako sa správal a nerobil by to až dodnes.

Podľa najnovšieho si nesadol za jeden rokovací stôl s premiérkou Radičovou. A on nielenže si nesadol, on nielenže zrušil svoju účasť, on ju zrušil v deň stretnutia a ako úplný primitívny bulo sa začal vyhovárať na problém, ktorý je natoľko trápny, že sa každému snáď zastaví rozum. On, alfa samec slovenskej politiky sa vraj nezúčastnil rokovania s premiérkou preto, lebo bolo ich stretnutie vopred medializované.

Aj by som to možno bral, ALE! Fico sa odmietol o imunite baviť ešte pred referendom a vtedy mu neprišlo zaťažko nechať sa cvaknúť za führer-pultíkom s pomyselnou komixovou bublinkou nad hlavou, že chce rokovať s premiérkou. Tak isto sa ešte minulý týždeň zdôveril novinárom s tým, že má na tento týždeň dohodnuté s predsedníčkou vlády rande.

Ako to teda naozaj s Róbertom je?

1- Odmieta zrušenie trestnoprávnej imunity poslancov. Za 4 roky vládnutia nepripravil schopný zákon, ktorý by odstránil aspoň priestupkovú imunitu! V tomto SMERe bola jeho vláda úplným prepadákom.

2- Po nástupe novej vlády hľadá akékoľvek zámienky, aby sa žiadne obmedzovanie imunity nepresadilo. Najprv žiada oddelenie poslaneckej od sudcovskej. Bolo mu vyhovené. Potom žiada počkať na výsledok referenda. Bolo mu vyhovené. Zrazu žiada dialóg stretnutie s premiérkou. Bolo mu vyhovené, no sám na toto stretnutie neprišiel.

Čo z toho vyplýva? Róbert nikdy nemal úprimnú snahu o obmedzovanie akejkoľvek imunity poslancov. Zrejme nečakal, že mu bude vyhovené v toľkých požiadavkách a keď už sa tak stalo, hľadal nové a nové zámienky, aby o svoje imunitné teplúčko a smrádeček neprišiel. A včera vytiahol zbrane rozhodne gigantického kalibru.  Róbert, čoho sa bojíš?

(Morocco)

Dnešná príloha je toto krásne pozadie na váš PC. Neseďte za Facebookom a padajte von, kde sa na neho nemusíte pozerať!


Súvisiace články


Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /www/a/h/u80876/public_html/wp-content/themes/cys/single-post.php on line 154

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /www/a/h/u80876/public_html/wp-content/themes/cys/single-post.php on line 163

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /www/a/h/u80876/public_html/wp-content/themes/cys/single-post.php on line 244