Šport 2012. 03. 12.

KFC Komárno začalo jarnú časť remízou

Úvodné kolo jarnej časti prinieslo do radov KFC Komárno sklamanie. Nedokázali totiž poraziť súpera, ktorého na jeho ihrisku dokázali v auguste poraziť rozdielom triedy – 1:4.

Komárňanský futbalový klub nemohol vstúpiť do jarnej časti lepšie. Už v druhej minúte si našla lopta hlavu kapitána Csabu Szóráda, aby ten mierne zmenil jej smer a prekonal tak brankára hostí. Tomu sa však už do konca zápasu darilo držať stiahnutú „roletu“ na bráne a ak sa ho aj podarilo hráčom KFC Komárno v 29. minúte prekonať, regulérny gól neuznali rozhodcovia.

Treba ale povedať, že futbalisti Komárna mali nejednu veľkú šancu rozhodnúť zápas a ešte do polčasovej prestávky išli s jednogólovým vedením. Netrvalo však dlho a hostia sa bolestivo zakusli do svojho protivníka. Už v 51. minúte totiž rozvlnili hráči Jaslovských Bohuníc sieť za brankárom Rusinom. Od toho momentu sa Komárňanom darilo len sporadicky dostávať sa do šancí, no ani tie sa nedočkali využitia.

Napriek očakávaniu troch bodov sa tak domáci lúčili so svojou jarnou premiérou iba s remízou, ktorá im skomplikovala boj o čelo tabuľky.