Šport 2011. 08. 23.

KFC stratilo prvé body, ostalo však na čele

Tretie kolo prinieslo stretnutie medzi KFC Komárno a domácou Novou Vsou nad Váhom.

V prvom polčase začali lepšie domáci Novomešťania, ktorí si vypracovali niekoľko príležitostí a nastrelili dokonca aj konštrukciu brány. Všetci svätí však stáli pri brankároch počas celého zápasu, naopak strelci si nechali skórovacie kopačky v kabínach. Prvú vážnejšiu situáciu si vypracovali domáci, keď v 13. minúte no priamom kope vytláčal Rusina na roh. Aktivitou hýril hlavne domáci Sládek, ktorý vystračil fialových spomínanou žrďou v 30. minúte.

V druhom polčase sa obraz hry zmenil, mierne navrch mali hostia z Komárna, no najväčšiu šancu zápasu spálil práve Sládek, ktorý zoči-voči brankárovi Rusinovi neprepasíroval loptu do brány. A keď nepadol gól ani po hlavičke Peťa Léranta v závere, zápas sa skončil chudobne 0:0.

Napriek remíze ostalo KFC na čele tabuľky Majstrovstva regiónu, najbližší zápas odohrajú v sobotu 27. augusta 2011 o 17:00 proti ‚Béčku‘ Dunajskej Stredy.