Mesto 2021. 11. 29.

Knižnica v Komárne spúšťa jedinečnú novinku. Vypožičané knihy Vám dovezú až domov!

Výpožička kníh ešte nikdy nebola takáto jednoduchá! Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne sa tentokrát rozhodla prísť s novinkou, vďaka ktorej nikto neostane bez svojich obľúbených kníh. Ako na výpožičku kníh?

Chcete si požičať knihy aj počas lockdownu? Stačí využiť donáškovú službu knižnice. Donášková služba knižnice Józsefa Szinnyeiho v Komárne funguje nasledovne:


1. Donáška kníh je prístupná pre zapísaných čitateľov knižnice. Nie ste zapísaní? Nezúfajte, môžete tak urobiť po prebratí prvej zásielky. Zápisné je pre držiteľov preukazu ŤZP zdarma, pre deti do 15 rokov za 1€, pre študentov SŠ a VŠ za 2,50€, dôchodcovia nad 65 rokov platia tiež 2,50€ a dospelí 5€.
2. Ak máte záujem o knihy z fondov zavolajte na tel. číslo 035/7713552 (v pracovné dni od 8:00 do 14:00) a personálu dajte vedieť ktoré tituly si želáte požičať.
3. Zamestnanci Vám zavolajú späť a dohodnete sa na termíne odovzdania zásielky.
4. Knihy bude rozvážať (očkovaný) zamestnanec knižnice, pričom on zabezpečí aj ich vrátenie do knižnice.
5. Podmienky výpožičky donáškovou službou: knihy je možné požičať si v maximálnom počte 10 kusov a to na dobu 1 mesiaca. Služba môže byť využitá jedným čitateľom raz mesačne.

Viac info na Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne / Szinnyei József Könyvtár, Komárom