Kultúra Komárno 2025. 09. 09.

KOM-unita v Komárňanskej knižnici už túto sobotu: brunch, joga a makramé

V Komárne sa uskutoční prvé KOM-unitné stretnutie, ktoré ponúka príležitosť spoznať nových ľudí, nadviazať priateľstvá a stráviť sobotu inak ako zvyčajne. Podujatie sa koná v sobotu 13. septembra vo vnútrobloku Komárňanskej knižnice a je otvorené pre všetkých, ktorí hľadajú príjemné dopoludnie v uvoľnenej atmosfére.

Na účastníkov čaká pestrý program. Stretnutie začne zoznamovacími aktivitami, ktoré pomôžu prelomiť ľady a navodiť priateľskú náladu. Nasledovať bude joga s Paulínou, vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Kreatívne ladeným návštevníkom určite urobí radosť workshop makramé s ROS KN, kde si budú môcť vyskúšať vlastnú šikovnosť a fantáziu. Súčasťou programu je aj brunch od Mirec Buffet a rôzne komunikačné hry a rozhovory, ktoré podporia vzájomné spoznávanie.

Podujatie sa uskutoční 13. septembra 2025 od 10:00 do 13:00 v Podunajskom múzeu a knižnici v Komárne na Palatínovej ulici (vchod z Dunajskej ulice). Vstupné vo výške 15 eur zahŕňa brunch aj materiál na workshop.

Keďže kapacita je obmedzená, organizátori odporúčajú rezervovať si miesto vopred prostredníctvom správy alebo cez link: WhatsApp rezervácia

Viac info: https://fb.me/e/6wlnXTIj3

Nitriansky samosprávny kraj

Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne / Szinnyei József Könyvtár, Komárom