Mix 2020. 07. 24.

Komárňanská nemocnica má novú otorinolaryngologickú ambulanciu

Nemocnica AGEL Komárno otvorila začiatkom júla novú ambulanciu, ktorá sa zameriava na diagnostiku a liečbu ochorení ucha, nosa, nosovej dutiny a prínosových dutín, hltana a hrtana. Pre pacientov aj samotnú nemocnicu je táto novinka veľkým prínosom.

Ambulancia posilnila doterajšie pracovisko ORL a Centra pre poruchy rovnováhy primárky MUDr.Ivety Csekesovej. Novootvorená ambulancia bude fungovať pod vedením atestovaného lekára MUDr. Richarda Hudáka. Nová ambulancia ORL je umiestnená na prízemí pavilónu K1 a ordinovať bude denne   od 7,00 hod. do 15,00 hod. „Uskutočnili sa rôzne priestorové zmeny a výraznú obnovu prístrojovej techniky.  Špecializované pracovisko – Centrom pre poruchy rovnováhy sa presunulo na 2. poschodie  pavilónu K1 oproti pracovisku jednodňovej chirurgie. Výsledkom  je rozšírenie  a skvalitnenie možností poskytovania v tomto odbore, čo určite uvítajú naši pacienti,“ hovorí primárka MUDr. Iveta Csekesová.

V novootvorenej ambulancii sa postarajú o dospelých, ale aj o detských pacientov a objednávanie je jednoduché – stačí zavolať na telefónne 035 7909 276. Nová ORL ambulancia poskytuje širokú škálu vyšetrení s kompletným technickým vybavením, k dispozícii majú endoskopy, klinický audiometer, tympanometer či mikroskop.

(Informácie poskytla Mgr. Martina Pavliková, Hovorkyňa skupiny AGEL)