Fotky 2014. 05. 06.

V Komárne otvorili nové obchodné centrum – Seko Center (foto + video)

Nakupovanie v Komárne dostalo novú podobu. Dňa 2. mája, v piatok sa uskutočnilo slávnostné otvorenie nového obchodného centra – Seko Center. V srdci mesta vyrástol nový obchodný dom, ktorého investorom nie je žiadny zahraničný kapitál. Majiteľmi sú komárňanské firmy – Šeko Shop a Com-Klima. Budovu s celkovou zastavanou plochou 4125 m2 navrhol domáci architekt Zoltán Bartal a postavila ju komárňanská spoločnosť Tonex.

SekoCenter_opening_web800x

Na slávnostnom otvorení sa zišlo 600-700 občanov mesta a ďalší z jeho okolia. Tomáš Hodúr, majiteľ firmy Com-Klima vo svojom príhovore vyjadril túžbu, aby aj ďalší domáci podnikatelia nasledovali príklad Seko Centra. Zoltán Varga, konateľ spoločnosti Tonex totiž pripomenul, že dodávateľmi i subdodávateľmi celej stavby boli výhradne firmy z Komárna alebo z jeho okolia. Ceremoniál vyvrcholil slávnostným prestrihnutím pásky Ondrejom Šebenom, majiteľom Šeko Shopu, Tomášom Hodúrom a Vilim Méhesom, konateľom spoločnosti Tonex.

SekoCenter_opening_web800x-21

Do nového obchodného centra sa presťahovali elektro predajne Šeko Shopu a predajňa Orange-u z Jókaiho ulice. V nových priestoroch na predajných plochách 1100 a 100 m2 vyhovejú aj tým najvyšším požiadavkám, čo sa týka kvality a kultúry nakupovania. V dvoch nadzemných podlažiach nájdeme ešte ďalšie predajne a prevádzky poskytujúce rôzne služby. Kaviareň Green caffe, dm drogerie markt, pobočky bánk Raiffeisen, Prima a Poštová. V podzemnom podlaží je parkovisko pre 36 áut.

SekoCenter_opening_web800x-19

Otvorenie nového Seko Centra prebiehalo v krásnom počasí. Veľa rodín prišlo s malými deťmi, ktoré mali o zábavu postarané. Čakal ich skákací hrad, kde sa mohli zahrať so šašom Tomášom, dostávali zvieratká vyrobené z balónov, populárne bolo maľovanie tváre a veľa ďalších detských programov a súťaží. V kvíze Orange-u úspešne odpovedajúci vyhrávali darčekové balíčky. Hlavná cena klimatizačné zariadenie značky Tekno point, venovaná spoločnosťou Com-Klima, bola vylosovaná dňa 5. mája, v pondelok spomedzi zákazníkov, ktorí nakupovali v predajniach Šeko Shopu a Orange-u v deň slávnostného otvorenia a prvý májový víkend.

SekoCenter_opening_web800x-29

Za krásneho počasia v príjemnej atmosfére kupujúcich nebola núdza. Ľudia po návšteve a nákupoch v novom Seko Centre odchádzali domov spokojní. S dobrým pocitom a so želaním si ďalších takýchto príjemných a úspešných dní a v prvom rade spokojných zákazníkov, uzatvorili deň aj komárňanskí majitelia nového obchodného centra.

SekoCenter_opening_web800x11

Viac fotiek nájdete TU.

Vyjadrite svoj názor